Блогер Доренко. Еволюція свідомості


Spread the love

БЛОГЕР ДОРЕНКО. ЕВОЛЮЦІЯ СВІДОМОСТІ

Сергій Доренко – російський блогер, який нашумів у дев’яностих, як ведучий програм на Останкіно і НТВ, де займався публічним тавруванням політиків, при цьому особливо не добираючи слова та вирази на їх адресу.

Суб’єкт з невизначеною ідеологією: до 2012 року перебував у КПРФ, при цьому, в 2004 році, приїжджав до Києва на підтримку Майдану. До речі, тоді ж примудрився в прямому українському ефірі висловити своє здивування з-приводу того, що комуністи не вийшли разом зі своїм народом на вулиці.

Подальші метаморфози колишнього журналіста просто вражають своєю непередбачуваністю!

Доренко, повністю занурившись в інтернет-блогерство, протягом наступного десятиліття настільки натренувався у блюзнирстві, що перетворив чисту російську мову в потік неконтрольованої жовчі з хамства і брудних образ …

Судіть самі: «натовп недалеких крикунів з Майдану, хохлосрач, кіевлянці, укроботи, сусіди-ідиотикі які корчаться в параної,» – і це тільки деякі перли з його лексикону.

Дуже хочеться дещо нагадати цьому мерзенному, нехай і «одноутробному» з нами, як він насмілюється стверджувати, типу.

Г-н Доренко! Ви найрадикальнішим чином перелицювалися, підтримуючи підступну путінську політику щодо України, яка неймовірними зусиллями намагається назавжди скинути з себе пазуристу імперську лапу «старшого брата»!

Тим часом, в 2004 році, будучи на всеукраїнському Майдані в Києві, ви самозабутньо та пафосно розповідали, як збираєтеся посадити пана Путіна за грати, як вам за нього соромно, що сподіваєтеся на такий же Майдан і в Москві, мрієте про такі ж самі намети і в Охотському ряду …

«Я – громадянин Росії і мені дуже було соромно за поведінку тут мого президента Путіна і мера мого міста Лужкова … Я хочу вибачитися перед вами за Путіна … Пробачте нас, ми не всі такі», – ось так ви тоді заявили!

«Рано чи пізно ми зробимо так само, як тут, в Москві. Я хочу побачити такий же народ на Червоній площі, і я хочу побачити такі ж намети в Охотному ряду … І в день, коли ми переможемо і посадимо Путіна в залізну клітину, і провеземо, щоб показати його народу, позичте нам Кучму – ми посадимо його разом із Путіним! » – додали ваші уста.

в 2014 році ви заговорили по-іншому:

«Якщо є час почекати, а у Росії є час почекати … поки вони приповзуть, а приповзуть вони завжди сюди. Тому що ілюзія, що Америка якимось чином заплатить за їх пісні на Майдані і за те, що вони мочаться зараз масово в підземних переходах … за це Америка, може, і не буде платити дуже щедро », – заявляли ви, г-н Доренко, в коментарі російському телебаченню в березні 2014 року.

У жителів Росії «презирство до колективної істериці українців чергується з жалем» – а це ваше висловлювання вже в якості блогера Сергія Доренко.

«Вони верещать вже рік. Верещать з якимось ентузіазмом про свої нічні кошмари. Вони ніби ведуть війну з Росією. Ніби перемагають там весь час. Вони перемагають Путіна, Путін на лопатках… Ми дивимося на них, не розуміючи, гриземо яблука і відвертаємося. Реально у нас презирство до їх колективної істерики чергується з жалем », – ділитеся своїми щирими почуттями на просторах інтернету.

Ось ще одна сезонна лірична замальовка а-ля Доренко:

«У нас офігенна весна. Ми сміємося, радіємо, посміхаємося сонцю, один одному, а ще у нас проблем дохреніща. З економікою погано, далі буде ще гірше, здається, рубль впав на 70% … Жесть! А ще ідиотикі-сусіди, брати під боком у нас. Корчаться по підлозі в параноі. Ну, проблема, але не першорядна …

Зрозумійте, ми дивувалися на вас цілий рік. З’їли вже весь попкорн. Набридли ви. Україна виходить з моди. Ми розвертаємо наш внутрішній погляд до Росії. Дістала нас Україна …

Сусіди, брати наші одноутробні, українці, йдіть у ж ** у! » – дуже красномовно завершуєте свій монолог.

Автор презирливого спічу не обмежує себе прикладами контрастної образністі і в такий же гидкий тональністі що й “брати, йдіть у ж ** у! заявляє: Україна назавжди залишиться” на задвірках Європи “з” дівками на м’ясо “, що б там вони ні підписували.

“Хрін вам, ви залишитеся тим самим, що ви є сьогодні. Найкраще, що може з вами статися в історичній перспективі, що над вами, над кожним українцем, встане німець з батогом”, – глум-вердикт від перевертня Доренко.

 

На мій погляд, це був один з твоїх наймерзенніших спічів про українців! Спіч від переродженого в пропутінського пропагандона ублюдка, що колись лицемірно попіарився на одному з перших майданів України!

P.S. Сьогодні скандальний блогер Сергій Доренко продовжує писати свої пасквільні звернення до українців на відео, в яких намагається розтоптати нас принизливими словами і порівняннями. Недарма МВС України почало досудове провадження за фактом закликів цього пасквілянта до зміни територіальної цілісності нашої країни.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.