Його величність Туризм


Spread the love

Ви спите? Ви їсте? Може Ви ще й сексом займаєтесь? Як ви можете, адже у нас війна ?!..
А ви вже зрозуміли, до чого ці питання??

Так ось відпочинок, хоча б на кілька днів або тижнів – так само життєво необхідний людині, як і решта, описана вище.

А інакше – ви просто збожеволієте… і я це вже бачу за деякими, в тому числі й у фейсбуці

Від усього цього божевілля, напруги і небезпеки… від тривожних сирен, ракетних обстрілів, відключень світла, руйнувань… від смертей загальних, від смертей особистих знайомих… від труднощів за кордоном, від складнощів дома і так – протягом всього року!

Зрозуміло, що більшість починає поводити себе зовсім неадекватно. Сьогодні – сльози, завтра – сміх без причини, сьогодні – переможець, завтра – все пропало, впізнали себе?!

Якщо – “Ні”, тоді добре! Значить, саме Ви вмієте абстрагуватися : випити, закусити, плюнути, забути і… піти далі, а, якщо “Так”?
Ось нещодавно їхав у поїзді з жінкою. Вона відпочивала тиждень у Єгипті, тож поверталася додому до сина-студента та свого чоловіка-військового.

Виліт у неї був із Варшави. Поділилася : чомусь спочатку вона довго не могла наважитися на цей відпочинок. Дуже боялася залишити домівку навіть на день… Але після поїздки, каже, що народилася знову! Зрозуміла, що життя продовжується…

Саме для цього існує його Величність Туризм і його похідна – Відпочинок!

Відпочинок для тіла та душі,

Він завжди існував. Він необхідний для всіх, де б Ви не знаходилися, чим би не займалися. Всім без винятків потрібні хоч декілька вільних від буденного життя днів. Це – як ковток води, як сон, як їжа, як повітря…
Всім нам потрібно вижити.

Юрій Авдєєв, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.