Колискова для Аліси


Spread the love

22 другий тиждень вагітності часто найспокійніший і приємніший час за весь її період. Ви вже відчуваєте рухи дитинки, а значить саме час почати залучати її до прекрасного.

Вчені довели, що малюк в утробі матері зовсім по-різному реагує на різні звуки. Уже зараз у нього можуть з’являтися улюблені пісні – під деякі з них він починає “танцювати”, а інші, навпаки, діють заспокійливо. Деякі звуки здаються йому страшними, інші заспокоюють.

Після 20 тижня вагітності дитина розрізняє звуки в діапазоні 500-1000 Герц, ближче до дати народження – до 4000 Герц. Музика діє на організм дитини на клітинному рівні, тому під час вагітності для гармонійного розвитку дитини, мамі важливо слухати правильну музику.

Звичайно, в першу чергу, це класика (її звуки найбільш гармонійні). Можна включати твори Брамса, Дебюссі, Шуберта, Бетховена, Вівальді, Чайковського, Штрауса, Шопена, Паганіні, Рахманінова і т. Д. Але лише в тому випадку, якщо ви і самі любите класичну музику.

Якщо ви не є її прихильницею, не змушуйте себе. Адже основний критерій – ваші емоції. Тому будь-яка музика, яка піднімає вам настрій, цілком підійде. Прикладіть навушники до живота і поділіться з малюком улюбленою мелодією.
Але може бути і так, що класика, яка подобається вам, не сподобається крихітці (адже ваші музичні смаки не обов’язково повинні збігатися) і вона може почати активно молотити ручками і ніжками в животі, вимагаючи змінити мелодію.
Можете запропонувати дитині послухати сучасну інструментальну музику, фольклорні мелодії, колискові, або дитячі пісеньки. Також корисні всілякі мелодії для медитації і звуки природи.

Але найприємніший звук в світі для неї – звук вашого голосу. Тому частіше співайте малютці пісеньки, навіть якщо вважаєте, що у вас немає вокальних даних.

Колискова, яка колихатиме Аліску під час її життя в животику, стане найулюбленішою її пісенькою і допоможе спокійно засинати і після народження.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.