Парадокси сучасного життя


Spread the love

Коли дружина Джорджа Карліна,

відомого сатирика і дотепника 70-80-х років, померла,

він написав цю неймовірно виразну статтю, доречну і сьогодні

▪«Парадоксом нашого часу є те, що ми маємо високі будови, але низьку терпимість, широкі магістралі, але вузькі погляди. Витрачаємо більше, але маємо менше, купуємо більше, але радіємо менше.

Маємо великі будинки, але менші сім’ї, найкращі зручності, але менше часу. Маємо кращу освіту, але менше розуму, кращі знання, але гірше оцінюємо ситуацію, маємо більше експертів, але й більше проблем, кращу медицину, але гірше здоров’я.

▪П’ємо занадто багато, куримо занадто багато, витрачаємо занадто безвідповідально, сміємося занадто мало, їздимо занадто швидко, гніваємося занадто легко, спати лягаємо занадто пізно, прокидаємося занадто втомленими, читаємо занадто мало, занадто дивимося телебачення і дуже рідко молимося.

Збільшили свої претензії, але зменшили цінності!

▪ Говоримо дуже багато, любимо дуже рідко і ненавидимо дуже часто. Знаємо, як вижити, та не знаємо, як жити. Додали роки до людського життя, але не додали життя до років.

Досягли Місяця і повернулися, але важко переходимо вулицю і важко знайомимося з новими сусідами. Підкорюємо космічні простори, але не душевні. Робимо великі, але не найкращі справи.

▪Очищаємо повітря, але забруднюємо душу.
Підкорили собі атом, але не свої забобони.
Пишемо більше, але дізнаємося менше.
Плануємо більше, але домагаємося меншого.
Навчилися поспішати, але не чекати.

Створюємо нові комп’ютери, які зберігають більше інформації та викидають потоки копій, ніж раніше, але спілкуємося дедалі менше.

▪Це час швидкого харчування та поганого травлення, великих людей та дрібних душ, швидкого прибутку та важких взаємин. Час зростання сімейних доходів та зростання кількості розлучень, гарних будинків та зруйнованих домашніх вогнищ.

▪Час коротких відстаней, одноразових підгузків, разової моралі, зв’язків на одну ніч; зайвої ваги та таблеток, які роблять за нас все : збуджують, заспокоюють, вбивають… Час заповнених вітрин та порожніх складів.

▪Час, коли технології дозволяють цьому листу потрапити до вас, одночасно дозволяють вам поділитися ним або просто натиснути “Delete”.

Запам’ятайте, більшість свого земного часу потрібно приділяти тим, кого любимо, тому що вони з нами не назавжди…

Запам’ятайте і гаряче притисніть близьку людину до себе, тому що це єдиний скарб, який ви можете безоплатно, без жодної копійки віддати від серця.

▪Запам’ятайте та говоріть “кохаю тебе” своїм коханим, але спочатку дійсно це відчуйте.

Поцілунок та обійми можуть виправити будь-яку неприємність, коли вони йдуть від серця.

Запам’ятайте і тримайтеся разом, цінуйте моменти, коли ваши рукі з’єднані, бо одного разу може статися, що цієї людини вже ніколи не буде поряд з вами.

▪ Знайдіть час для кохання, знайдіть час для спілкування та знайдіть час для можливості поділитися всім, що маєте сказати.

Тому що життя вимірюється не кількістю вдихів-видихів, а моментами, коли захоплює дух!

Internet

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.