ПОСТАНОВА Територіальної громади


Spread the love

ПОСТАНОВА Територіальної громади м. Черкаси від 17 березня 2016 року

 

ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА м. ЧЕРКАСИ

м. Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 707, тел.: (067) 780-94-69

______________________________________________________________________________________

ПОСТАНОВА

Територіальної громади м. Черкаси

 

17 березня 2016 року.                                                     м. Черкаси

 

В ході проведення мітингу 17.03.2016 року, спільно з політичними партіями та громадськими організаціями м. Черкаси під гаслом – «Тарифи нас вбивають», за вимогою громади було сформовано, винесено та проголосовано постанову територіальної громади, яку пізніше (27.03.2016 р.) підтримали всі уповноважені представники територіальної громади на раді територіальної громади м. Черкаси в такій редакції:

У відповідності ст. 5 Конституції України – реалізація влади безпосередньо, та Закону України «про місцеве самоврядування», для безпосередньої участі у реалізації влади з метою поліпшення життєвого рівня черкащан – постановляємо:

  1. Черкаській міській раді віднайти резерви по зменшенню тарифів на комунальні послуги, щонайменше як на 50%, що хоч якось наблизить до можливості розрахунку за комунальні послуги жителів міста, виходячи з середнього доходу громадян. (за приклад можна взяти роботу Харківської міської ради)

  2. Міськвиконкому, сесії міської ради, негайно переглянути витратну частину міського бюджету та збільшити суму на харчування дітей у школах міста та ДНЗ у два з половиною рази.

  3. Негайно розпочати ремонт доріг та тротуарів у місті за реальних витрат на ці роботи.

  4. Виконкому територіальної громади м. Черкаси, встановити контроль за надходженнями та витратною частиною міського бюджету, для внесення пропозицій громади для раціонального використання його.

  5. Делегувати від територіальної громади до виконкому міської ради, постійних представників.

  6. Зобов’язати Голову міської ради, міськвиконком, сесію, оприлюднювати всі проекти рішень у всіх ЗМІ м. Черкаси за 10 днів до їх прийняття.

  7. Всі рішення майнового, матеріального характеру, приймати тільки з погодження представників територіальної громади.

У відповідності з діючим законодавством, всі рішення територіальної громади є обов’язковими до виконання органами місцевого самоврядування – владою.

 

Голова Ради територіальної

громади м. Черкаси

Бублієнко Р.Б.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.