Від тебе залежить результат


Spread the love

Якщо дитина біжить до прірви її просто зупиняють; також і насильника, маніяка або грабіжника не вмовляють садять до в’язниці. З фашистською Німеччиною намагалися домовитися, але в результатівоювали, а не реформували. Якщо хочеш результату міняй щось фізично!

Держави тільки так і роблять.

Політики не піддаються на вмовляння тільки на тиск. Ворог не здається і не йде на переговори без загрози силою.

Ганді не переміг своєю миролюбністю, і Мартін Лютер Кінг не змусив білих піти на поступки своїми палкими промовами.

Перемогли бійці, які фізично загрожували привілеям білих, британців. Перемогли жінки, які отримали право голосу завдяки підпалам.

Чому, коли наш світ, поки ще живий, грабують, гвалтують і вбивають, ми не маємо права захистити його фізичною силою?! Я не люблю насильство, але я змушений його підтримувати і використовувати, щоб зупинити вбивство єдиної доступної для нашого життя планети Земля.

Нам кажуть, що потрібно менше витрачати води, коли ми використовуємо лише 5%, а решту краде у природи промисловість

Нам кажуть, що потрібно зробити зеленою енергетику, хоча за 20 останніх років вона зайняла лише 1,2% від подвоєного обсягу споживання, до того ж, взагалі не відбиває енерговитрат, дороговартісна та шкідлива, ламається, вимагає токсичних акумуляторів Нам кажуть, що парниковий ефект від вуглецю, хоча 95% потепління відбувається через порушення циклу води сільським господарством, через знищення лісового покриву, бездумного осушення болотистих грунтів, будівництва бетонних монстрів у вигляді захисних дамб

Нам кажуть, що одноразовий пластик погано, але забули сказати, що через наші руки проходить лише 3% сміття.

Нас «годують» поселеннями на Марсі, новими технологіями, хоча ще немає жодної технології, яка здатна була б зупинити вбивство планети заради прибутку (енергоефективність завжди означає більше споживання).

Нам розкажуть що завгодно, лише б ми сподівалися на ефемерну реформу убивчої системи, на горезвісне “пробудження мас” наївних споживачів, щоб ми дали мегакорпораціям освоїти ще більше ресурсів вмираючої планети, а вони б отримали ще рік-другий для своєї нищівної, але такий прибутковій діяльності.

Чому ми й досі віримо цій заїждженій пропаганді? Тому що повернути насильство на самий верх піраміди, дати відсіч багатим, владним і ненаситним соціопатам … нам дуже лячно ?! Комфортніше сподіватися, що мирні методи «щось змінять», що хтось, можливо, схаменеться ?!

Однак, корпорації не здатні на совісність! СЕО будь-якої компанії вилетить під три чорти за будь яке прийняте екологічне рішення, оскільки грабувати природу вигідно!

Жоден політик не прийме рішення зупинити промисловість, а за відмову від «священною» віри в Прогрес його зайвий раз не оберуть або навіть виженуть.

Чому по телебаченню показують лише Грету Тунберг і не показують борців за джунглі в Амазонії, Нігерії, Еквадорі? Тому що цей корисний ідіотизм допомагає «узбагоіть» величезні маси схвильованих, дати їм поспівчувати, повиступати, в результаті змінити їх споживчу поведінку на горезвісний greenwashing, і …. далі сидіти і сподіватися. А, між тим, наші танучі шанси на майбутнє перетворюються в прибуток товстосумів.

Чому, коли наш світ, поки ще живий, грабують, гвалтують і вбивають, ми не маємо права захистити його фізичною силою?! Я не люблю насильство, але я змушений його підтримувати і використовувати, щоб зупинити вбивство єдиної доступної для нашого життя планети Земля.

Звичайно, можна було б обійтися без насильства, скажімо, за рахунок масового руху опору. А його не буде, як би нам всім не хотілося. Тому що сильніше бажання забути прочитане, повернутися в солодку комфортну казку про Прогресі і Зелені Технології. Тільки так, на жаль, мислять самогубці!

 

Дуже не хочеться брати на себе ношу, але моральність змушує зрілих і відповідальних захищати те, що вони цінують і люблять, захищати своїх дітей і їх майбутнє. Захищати так, як захищають, коли нападає насильник, грабіжник чи вбивця!

Уточнюю, що не наївним лепетом і зеленими плакатиками НІ! Захищати потрібно так, як ніби саме від тебе залежить кінцевий результат і нікому передати відповідальність. Тим більше, що це саме так і є.

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.