Зайве ребро


Spread the love

Є версія, що спочатку він був недосконалий …

Вийшло так, що начальство недогледіло і в опорно-руховій системі істоти, названої чоловіком, було виявлено зайве двадцять п’яте ребро

До того ж, чоловік, сам по собі, ніякою цінністю не був, хоча тут же став проявляти особливості свого гендеру: лазити по деревах, виготовляти зброю, ходити на полювання, вередувати, розкидати шкіряний одяг й гучно відригувати.

Часи були важкі і все це потребувало термінової корекції. Безжальним чином “зайве” ребро було вирвано у нещасного з грудної клітини і з нього було зліплено антагоністичну істоту протилежної статі.

Треба сказати, що ребро це було особливе: м’яке, податливе, ніжне й солодке. Тобто чоловічому характеру не дуже властиве, напевно, тому і зайве. А от, людино-жіночій істоті. як виявилося, абсолютно необхідне!

 

Таким чином була досягнута нерівноважна рівновага, одразу гармонійно запрацювали всі закони природи: зворотнього зв’язку, заперечення заперечень, корпускулярно-хвильового дуалізму, єдності та боротьби протилежностей.

І почалося розмноження …

Діалектика, скажете ви? Помиляєтеся: це природні закони, що явно створені не людством.

Однак, прихильники цієї версії будуть засмучені, якщо дізнаються, що є й інша думка

Приблизно в той же самий час, про який йдеться в першій версії, тобто 250 тисяч років тому, була ЖІНКА, і  була вона одна. Невідомим чином, але природним способом народила жінка найпершу людину.

І то був ЧОЛОВІК …

Звідси пішов рід людський. Саме це доводить нам розшифровка генома, з якої випливає, що всі люди на планеті мають єдину загальну особливість: однакову мітохондріальну ДНК від однієї-єдиної породіллі, що жила в Африці приблизно 200 тисяч років тому і стала тією, чиї нащадки по жіночій лінії дожили до наших днів.

Тепер її називають “Lucky Mother” (“Щаслива мати”)

Головне в обох версіях те, що світ без ЖІНОК був би недосконалий!

 

Have any Question or Comment?

One comment on “Зайве ребро

Sambuka

Super, very nice tekst!

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.