Побиття черкаського журналіста


Spread the love

І знову про мера та про його сумнозвісне вміння призначати «обраних»!

Особисто я не розумію за яким принципом пан Анатолій Бондаренко – міський голова Черкас – обирає свою команду.
Чергова кримінальна справа тепер вже відносно начальника управління інспекції Черкаської міськради Станіслава Коломійця за ч. 2 ст. 345-1 Кримінального кодексу України /Умисне заподіяння журналісту, його близьким родичам чи членам сім’ї побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень/

“…Коломієць із підручним увірвалися до редакції ТРК «Антена», де працює пан Воротник, заблокували працівників, після чого чиновник завдав журналістові близько двадцяти (!) ударів. Також нападники вчинили погром у редакції ТРК «Антена».”

Санкція кримінальної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, але зараз не це є значущим для громадськості.

Дуже дико, що чиновник, яким є керівник відділу інспектування Станіслав Коломієць, може ось так запросто побити людину.
Безсумнівно, повинна бути серйозна адекватна реакція від правоохоронних органів і, як закономірний наслідок, суворе покарання цього знахабнілого неадеквата та пов’язаних з ним осіб.

Друзі, мабуть ви теж помітили таку сумну тенденцію, що майже проти кожного чиновника, призначеного Анатолієм Бондаренком, відкриваються кримінальні провадження про розкрадання майна або чиновники б’ють людей, або, ще гірше, вони десь зникають…

Тому хочу звернутися особисто до Анатолія Васильовича : ми, як громада, вимагаємо від Вас припинити дерибан сфер впливу через «квоти» та схеми по призначенню на керівні посади в міській раді за ознаками кумівства або наближеності чи “потрібності” людей.

Самі ж бачите, що результат таких дій приносить насамперед Вам недобру славу, а громадянам й поготів – навіює жах за завтрашній день!

Вимагаю від вас особисто проконтролювати об’єктивність проведення розслідування !

Вимагаю від вас особисто негайно змінити принципи своєї роботи !

Вимагаю від вас особисто публічно поінформувати про ці дії  громаду Черкащини!

А щодо горе-чиновника, то за підозру на порушення ряду статей Конституції та державної етики, вимагаю його відсторонення від обов`язків начальника управління інспекції Черкаської міськради вже сьогодні !

Р.S. Ще свіжа у людей пам’ять про загиблого Вадима Комарова!

 

Євгеній Глєбов, громадський діяч

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.