Швейцарські панорамні вагони


Spread the love

З Польщі до Австрії курсуватиме поїзд із панорамними вікнами

З 11 червня швейцарський панорамний вагон курсуватиме за маршрутом “Грац – Перемишль” через Відень та Краків.

Він працюватиме з 11 червня. Вартість квитка на ділянці Краків — Перемишль становитиме близько 81 зл. Для порівняння, проїзд у другому класі коштує на 30 зл. менше.

У Польщі квитки продає PKP Intercity. Подорож із Перемишля до Грацу триває майже 12 годин, поїзд проходить понад 400 кілометрів польськими шляхами.

Панорамні вагони – одна з візитівок швейцарських залізниць. Вони використовуються на маршрутах, з яких відкривається незабутній вид на гори.

На шляху до Перемишля також будуть два інші швейцарські вагони другого класу. “Перелік поїздів був узгоджений усіма перевізниками, які формують це повідомлення, в ході міжнародних конференцій, присвячених новому розкладу”, – повідомляє PKP Intercity.

Швейцарські залізниці купили такі вагони на початку 1990-х років і додали їх у потяги, що курсують маршрутами із захоплюючими краєвидами. Вони подорожували з Цюріха через Альпи в долину Рейну і далі на північ Європи, а також Ніццу, Відень і Грац.

Тепер пасажири поїзда Porta Moravica, що курсує маршрутом Грац-Перемишль через Сілезію, зможуть розраховувати на чудові краєвиди.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.