Актуально для черкащан. Розподіл субвенцій


Spread the love

Олег Петренко, народний депутат України

 

8 травня звернувся до Кабінету міністрів як представник округу з пропозиціями щодо розподілу субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій. 13 червня на засіданні Кабінету міністрів мої пропозиції були погоджені.

За підсумками, 5 мільйонів грн субвенції мали поповнити бюджет міста Черкаси. За ці кошти повинні були з’явитися шість сучасних спортивних майданчиків на територіях шкіл № 10, 13, 15, 22, 25, а також гімназії № 31, де, окрім майданчика, планувалось велике футбольне поле зі штучним покриттям.

Крім того, коштом субвенції мало бути закуплено спортивний інвентар, необхідний для доукомплектування майбутньої зали спортивної гімнастики, яка, сподіваюсь, скоро буде відкрита у приміщенні колишнього кінотеатру «Мир».

Але нещодавно я дізнався, що Кабінет міністрів вніс зміни до свого рішення, яким «забрав» у Черкас спрямовані кошти.

Коли зі здивуванням почав розбиратися, що ж таке, і чому саме місто Черкаси залишилось майже без повного фінансування з цього фонду Держбюджету, від порядних людей у Кабміні дізнався, що це було зроблено за вимогою президента як «покарання» за те, що мій підпис з’явився на проекті постанови за імпічмент президенту.

З урахуванням того, що я й досі не збираюся повторно балотуватися до ВР по мажоритарному округу, «піарився» на коштах, які вибивав із Держбюджету для міста, мабуть, найменше серед усіх депутатів-мажоритарників нинішньої каденції.

Тож така помста, м’яко кажучи, дивує… Кому врешті-решт помстився президент – черкаським дітям? Не думаю, що така дріб’язкова мстивість має бути притаманною лідеру держави. Навіть якщо дуже хочеться загнати у стійло норовливих депутатів!

Коли в межах президентської кампанії президент приїде в Черкасах перерізати якусь стрічку, запитайте (в кого буде можливість) про непобудовані спортивні майданчики для черкаських дітей

Have any Question or Comment?

One comment on “Актуально для черкащан. Розподіл субвенцій

Sambuka Tour

Куди ми котимося, якщо навіть президент відкрито робить такі відверто примітивні речі?

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.