Браконьєрство в законі, або таки риба з голови тхне!


Spread the love

6 травня 2017 року водним поліцейським патрулем м. Черкаси, в ході проведення операції «Нерест», на гарячому було затримано п’ятьох браконьєрів, у яких виявлено заборонені Законом знаряддя електролову, біля 300 кг риби та близько 30 км сіток!

Затримані «засвітили» посвідчення оперуповноважених громадської організації «Національна Екологічна Безпека»!

На місце події виїхали слідчо-оперативні групи Чорнобаївського відділення поліції та ГУ НП в Черкаській області. За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження, яке до цих пір знаходиться в Чорнобаївському відділенні поліції ГУ НП в Черкаській області.

З моменту початку роботи слідчо-оперативних груп і по теперішній час, ніяких слідчих дій не проводилося; свідків, які можуть надати докази злочинної діяльності затриманих осіб не опитано; належність знарядь незаконного вилову, а саме човнів, не встановлено; місця зберігання незаконного улову та місця збуту не зазначено; ким і скільки отримано незаконного прибутку не оприлюднено!

Найголовніше, що особи контролюючих органів, які, по суті, за матеріальну винагороду «кришують» браконьєрів – не наказано!

Мені відомо, що керівником  громадської організації «Національна Екологічна Безпека» є Ходченко Вячеслав Віталійович.

Саме він і є організатором незаконного вилову риби. Затримані особи під відеозапис дали покази, які викривають його, як злочинця!

До речі, мешканці села Вереміївка, Чорнобаївського району Черкаської області,  раніше неодноразово повідомляли ГУ НП в Черкаській області про вчинення злочинів головним державним інспектором відділу охорони водних біоресурсів Державного агентства рибного господарства України «Черкасирибохорона» – Полуницьким Сергієм Сергійовичем.

Полуницький, використовуючи своє службове становище та всупереч інтересам служби, перебував у змові зі службовими особами ТОВ «Рибколгосп» (ЄДРПОУ 34503878), а саме – з директором та засновником товариства – Бормишевим Володимиром Степановичем, який, до речі, є депутатом Чорнобаївської районної ради(!), та засновником товариства – Черкащенко Миколою Миколайовичем – бувшим суддею Вищого Господарського суду України(!).

Ці особи не тільки організували незаконний вилов риби в період нересту, але й приймали та реалізовували її на території свого товариства!

Головний державний інспектор рибохорони Сергій Полуницький в цьому злочинному угрупуванні здійснював надійний супровід браконьєрів з незаконним уловом від води до місця її зберігання, за що, напевно, отримував винагороду.

Як зазначено вище, для перевірки вказаних у заяві фактів, ГУ НП в Черкаській області було здійснено виїзд слідчо-оперативної групи. Але, з невідомих причин, ця група проігнорувала беззаперечні факти злочинної діяльності вказаних службових осіб. 

Факти, що були викладені у заяві мешканців c. Вереміївка, також не перевірялися, жодну службову особу або свідків злочинної діяльності не допитано, речові докази та знаряддя незаконного вилову досі не вилучено!

В моєму розпорядженні є копії відеозаписів, які підтверджують злочинну діяльність вказаних службових осіб контролюючих органів рибоохорони, а саме – Полуницького С.С. та службових осіб ТОВ «Рибколгосп», в тому числі його директора і засновника – Бормишева Володимира Степановича.

Ось висновок, який можна зробити із відеозапису: постійний щоденний об’єм незаконного вилову складає біля 1000 кг в день!

Р.S. Перевірку фактів, викладених у зверненні мешканців с. Вереміївка, до цих пір не проведено, відповідь, за результатами перевірки, в порушення Закону України «Про звернення громадян»,  не надано!

14.06.2017  Володимир Матюша

Наступна: Лайливий «власник» Білого озера

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.