Чарівний Вітер почуттів


Spread the love

Тобі потрібно відновити забуту мову почуттів. Використовуй будь-яку можливість, щоб розвивати свої відчуття. Коли ти їси, старайся не просто жувати. Постарайся відновити забуту гаму смакових відчуттів. Доторкнися до хліба, спробуй його навпомацки …

Що ти відчуваєш з відкритими очима? Що ти відчуваєш з закритими очима? Якщо ти жуєш що-небудь, то роби це з усвідомленням того, що ти жуєш Господа. Пам’ятай про це!

Буде неповагою просто жувати і не відчувати смаку. Нехай це стане молитвою, і в тебе почне рости нова свідомість. Ти навчишся тантричної алхімії.

Більше торкайся людей. Ми стали занадто чутливими щодо дотиків. Якщо хтось в процесі розмови наближається до тебе занадто близько – ти задкуєш назад.

Ми захищаємо нашу територію. Ми рідко торкаємося самі і іншим не дозволяємо цього. Ми не обмінюємося рукостисканнями і рідше обіймаємось. Ми не радіємо компанії один одного.

Підійди до дерева і доторкнися до нього. Доторкнися до каменя. Підійди до річки, нехай вода тече крізь пальці. Відчуй її! Пливи, і відчуй воду так, як її відчуває риба.

Використовуй будь-яку можливість для розвитку своїх відчуттів. Протягом дня тобі надаються тисячі можливостей. Немає потреби виділяти для цього окремий час.

Весь день – це суцільне тренування почуттів. Використовуй для цього будь-яку можливість. Стоячи під душем, користуйся нагодою – відчувай падаючу на тебе воду.

Лягай оголеним на землю, відчуй її. Лягай на берег ріки, відчуй пісок. Відчуй звук піску, прислухайся до звуків води. Використовуй будь-яку можливість, тільки за такої умови ти зможеш знову оволодіти мовою почуттів.

Тантру можна зрозуміти лише в тому випадку, коли твоє тіло живе і ти здатний осмислити реальні відчуття.

Потрібно звільнити свої відчуття від звичок.

Звички –  першопричина твоєї туги.

Знайди нові способи виконувати свою роботу. Придумай нові підходи в любові. Люди бояться новизни. Вони живуть за старими звичками. Навіть під час занять сексом вони користуються однією і тією ж «місіонерської позою». Навчися відчувати по-новому.
Будь-який досвід можна отримати лише завдяки великій чутливості. Коли займаєшся сексом з чоловіком або жінкою, зроби це святом.

Кожен раз підходь до цього творчо. Іноді потрібно потанцювати перед тим, як зайнятися сексом. Іноді потрібно помолитися перед тим, як зайнятися сексом.

Іноді, перш ніж зайнятися сексом, потрібно збігати в ліс. Іноді, перш ніж зайнятися сексом, потрібно поплавати. У цьому випадку кожен сексуальний досвід додасть нових відчуттів, і секс ніколи не стане нудним, сумним.

Спробуй по-новому сприймати оточуючих тебе людей. Борися з рутиною. Будь-яка рутина несе млявість. Відсталість служить смерті. А експериментувати можна завжди, меж для творчості не існує.

Іноді можна отримати величезне задоволення від маленького нововведення.

Ти завжди їж за столом. Іноді можна вийти на галявину, сісти там і пообідати. Ти будеш дуже здивований, це наповнить тебе абсолютно новими відчуттями.

Запах свіжоскошеної трави, пурхають і співають навколо птиці, свіже повітря, сонячні промені і відчуття трав’яний вологості під тобою. Такі відчуття сильно відрізняються від тих, коли ти сидиш на стільці і їж за столом. Це зовсім інший досвід. Всі інгредієнти тут інші.

Іноді сідай до столу оголеним, і ти будеш здивований. Всього лише невелика зміна, нічого особливого – сісти оголеним до столу, але у тебе буде абсолютно інше сприйняття, бо ти привніс щось нове.

Якщо ти звик їсти ножем і виделкою, то зараз їж голими руками, і враження буде іншим. Твій дотик наділить їжу новим теплом. Ложка мертва. Коли ти їси ложкою або виделкою, ти відсутній …

Проявляється старий страх дотику, коли їжу не можна чіпати. Але в такому разі втрачається відчуття їжі, її фізичні властивості. У їжі стільки ж смаків, скільки відчуттів і відтінків.

Ошо (фрагмент проповіді)

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.