Черкаси-Плазма. Відгук донора крові


Spread the love

В 2018 році обласну комунальну станцію переливання крові було передано приватній компанії «Біофарма». За це компанія пообіцяла повністю оновити службу крові, а також забезпечити нужденних пацієнтів всіма необхідними компонентами крові. Можемо констатувати : обласний центр служби крові Черкаси-Плазма функціонує безперебійно, ремонт приміщень проведено, обладнання закуплено

Враження від інфраструктури Центру. Пропозиції

В цілому, рівень центру служби крові Черкаси-Плазма досить високий: системність роботи, професійна апаратура, уважність і фаховість персоналу, чистота.

Для зручності тих донорів, які приходять зі своїми дітьми, створено дитячий куточок, в якому дітки можуть без нудьги скоротати час очікування батьків.

Але, є і деякі зауваження. Наприклад, стосовно відчуття дискомфорту під час забору крові, адже поліетиленові бахіли на ногах – це жесть! Ноги паряться, відповідно і загальний стан донора не найкращий. Чому не можна роззутися, залишити взуття разом з бахилами під ліжком та лежати в шкарпетках ?!

Маски в лежачому, читай нерухомому (!), стані, на мій погляд, теж зайві, цілком можна дозволити їх хоча б приспустити, щоб донор міг нормально дихати, тим більше, що “соціальна дистанція” між ліжками дотримана, а всі медпрацівники – в масках.

Окреме зауваження щодо дизайну закладу: оформлення занадто буквальне – стільці зі спинками у вигляді кривавих цівок,

кушетки в кольорі крові, навіть м’ячики для стискання у вигляді червоних сердець … але ж для людини комфортніше і приємніше атмосфера нейтральних кольорів: беж, фісташка і т. ін. До всього, і персоналу Центру було б приємніше, адже він знаходиться там набагато більше часу, ніж донор.

Ще є пропозиція : в кімнаті відпочинку замінити пластикові стаканчики на паперові ! Можливо, це не зовсім економічно вигідно для самого Центру, але точно корисніше і екологічніше для здоров’я людини та й планети в цілому.

Валерій Журенков, донор крові, черкащанин.

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.