Черкаська влада продовжує встановлювати «свої» ТАРИФИ


Spread the love

 Під час виборів у 2015 році Анатолій Бондаренко, на той час кандидат в мери, неодноразово зустрічався із жителями Черкас. Він рясно вигукував обіцянки щодо зниження тарифів, а ще, згадайте, обіцяв… контрактну армію!

На жаль, як бачимо, армію по контракту він так і не зробив, але тарифи дійсно змінилися, ось тільки …. в сторону підвищення!

               “Справедливі” тарифи від “Свободи” і “Батьківщини”

 Йдеться про підвищення тарифу на вивезення твердих побутових відходів. Наприкінці серпня цього року виконавчий комітет міської ради голосами представників ВО «Свобода» та «Батьківщини» затвердив підвищення тарифу на вивезення ТПВ для КП «Черкаська служба чистоти». Таким чином, саме «Свобода» і «Батьківщина» в Черкасах встановили найвищі «справедливі» тарифи на вивезення сміття!

Тепер жителі приватного сектору платитимуть 22 грн 56 коп на одну людину!  /було 13, 32 грн/; жителі багатоквартирних будинків, теж у розрахунку на одну людину, платитимуть 19,04 грн /було 11, 24 грн/.

Завдяки збільшенню тарифу КП «Черкаська служба чистоти» (а відповідно і підрядник ТОВ «УМВЕЛЬТ») зароблятимуть ще більше! Планований валовий дохід зросте до 4,2 млн. грн в місяць…

До речі, тариф на вивезення сміття у Черкасах є одним з найбільших в Україні! Примітно, що найвищі вони саме в тих містах, де мерами обрано представників ВО «Батьківщина» – Черкаси та Суми. Звісно, якщо це є принциповим! Тоді, варто звернути увагу і на Тернопіль – де міським головою є представник ВО «Свободи» – там тариф для містян удвічі менший, ніж проголосували у виконавчому комітеті черкаські «свободівці». Суттєво нижчі тарифи також в Івано-Франківську та Хмельницькому (там теж «свободівські» мери).

 

 

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.