Газета “Черкаський край” щодо створення у Черкасах Школи бойових мистецтв імені Віктора Синебрюхова


Spread the love

Середа, 07 червня 2017 10:02

Школу бойових мистецтв пропонують створити у Черкасах

Автор  “Черкаський край”

Фото Андрія Ковешнікова Фото Андрія Ковешнікова

Ідею об’єднати всі види бойових мистецтв під дахом однієї школи висловила Черкаська обласна федерація різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова.

За словами президента федерації Ази Шульги, після рішення Верховної Ради про національні види бойових мистецтв було б правильно створити у Черкасах дитячо-юнацьку спортивну школу бойових мистецтв. І в ній зібрати всі ті види єдиноборств, які вивчають і розвивають у Черкасах.

Як зазначила Аза Шульга, листа з відповідною пропозицією вже відправлено до департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Аналогічне звернення подадуть міському голові та до міської ради.

Президет федерації повідомила, що ідею створення у Черкасах ДЮСШ бойових мистецтв імені Віктора Синебрюхова вже підтримала низка осередків різних видів бойових мистецтв, і процес перемовин із представниками інших видів єдиноборств триває.

Першого червня, саме у Міжнародний день захисту дітей, вихованці федерації з кількох шкіл міста влаштували на площі перед ТРЦ «Любава» яскраві показові виступи з різних видів бойових мистецтв.

Володимир ЛИМАРЕНКО

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.