Чому потрібно викидати старі речі. Закон достатку


Spread the love

1. Є закон закон достатку – щоб у вашому житті з’явилося щось нове, потрібно позбутися мотлоху. Інакше для нового Βселенна (або Бог, якщо бажаєте) не матиме місця, куди його спрямувати.

2. В Китаї є приказка «Поки старе не піде, нове не прийде».

3. За фен-шуєм, старі речі (мотлох, сміття) перешкоджають вільному потоку цілющій енергії Ці, і тому ні про які позитивні зміни в житті або нових речах не може бути й мови.

4. Ще один висновок: коли ми надягаємо стару річ, або, наприклад, бризкаємося духами, якими дуже давно не користувалися, або слухаємо музику з минулого – нас буквально в це саме минуле затягує…

Це елементарне ΗЛΠ — так званий “емоційний якір”. Зі старими речами (запахами, світлинами, одягом) пов’язані спогади, які автоматично відтворюються. Проблема в тому, що з’являються не тільки ностальгічні емоції – у нас з’являються також старі думки, що може бути небезпечним! Адже думки формують життя… відповідно, коли формуємо життя старими думками та образами – отримуємо не те, що хочемо.

5. Тримаючись за старі речі з думками «А раптом не вистачить грошей, щоб купити нове?», ми резонуємо з ментальністю бідних, тож і отримуємо Бідність. Якщо ж ми спокійнісінько викидаємо непотріб з думками «Куплю ще або нехай Всесвіт дасть мені краще» ми резонуємо з ментальністю багатих, і отримуємо Багатство.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.