ЧОМУ ЖІНКА ДЛЯ МЕНЕ ВАЖЛИВІША ЗА ДІТЕЙ


Spread the love

Зазвичай о 8:30 вечора я даю своїм двом дочкам-підліткам такий собі застережливий постріл. А о дев`ятій я вже відкритим текстом кажу: «Вам пора піти в свою кімнату».

Говорю я це майже щовечора. І кожен раз вони сперечаються: «Чому ми повинні лягати спати о дев`ятій ? Ми вже не маленькі! »

«Вам не обов’язково лягати спати, ви можете займатися чимось у своїй кімнаті – але прошу вас піти з вітальні. Ми з мамою не бачили один одного цілий день, скучили, і це наш час, ми хочемо поспілкуватися ».

Дівчатка, звичайно, закочують очі і пирсають.

Чесно кажучи, це правило існувало у нас вдома з незапам’ятних часів. Ми є батьками ось уже 15 років, і ніколи не було такого, щоб діти займали ВЕСЬ наш час протягом всього дня. Так, звичайно, ми дуже багато займаємося ними – але не 24 години на добу. Ми любимо наших дітей, і, безумовно, вони грають важливу роль в нашому житті. І ми завжди будемо підтримувати їх і допомагати їм.

Але, є ще «МИ». Наші відносини. І ми все ще повинні приділяти увагу тому, щоб ці відносини залишалися міцними, близькими і здоровими. І ось чому це так важливо:

ЗДОРОВИЙ ШЛЮБ Є НАРІЖНИМ КАМЕНЕМ СІМ’Ї

Наріжний камінь сім’ї – не ваші діти. Вони – частина фундаменту і велика частина решти, але не вони тримають на собі всю цю конструкцію. Найважливіша частина – це ви і ваша дружина, чоловік, партнер. Діти дивляться на вас, беруть з вас приклад і, звіряючись з вашим досвідом, обирають свій напрямок.

ДО ТОГО, ЯК З’ЯВИЛИСЯ ДІТИ, БУЛИ «ВИ» – ТОБТО ВАША ПАРА

Спочатку дітей не було. Спочатку ми закохалися один в одного, разом прогулювали заняття, базікали до ранку по телефону (він тоді ще висів на стіні, і у нього був довгий шнур), і врешті-решт вирішили залишитися разом назавжди.

Ми були на початку. Ми затіяли всю цю сімейну історію і тільки після цього з’явилися наші прекрасні діти.

Ми страшенно цьому раді і вдячні, тому що вони дають нам стільки світла і радості! Але наш союз священний.

І саме цю сакральність ми повинні з усіх сил охороняти.

ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ДІТИ ВИРОСТУТЬ, МИ ЗАЛИШИМОСЯ УДВОХ

Адже, ніщо не триває вічно. Наші діти колись виростуть і вилетять з гнізда. Не знаю, як ви, але особисто я не збираюся плекати своїх 30-річних дітей і виділяти їм ще одну кімнату, щоб жили при батьках, але відокремлено.

Так ось, коли вони поїдуть від нас, заведуть свої сім’ї і будуть ростити своїх дітей, мені б хотілося, щоб наші відносини з дружиною залишилися такими ж міцними і близькими, як на самому початку.

Для того, щоб забезпечити собі подібне майбутнє, ми повинні працювати над відносинами вже зараз. Саме наші відносини, а не наші діти, повинні бути пріоритетом.

НАМ ТРЕБА ПОКАЗАТИ ДІТЯМ ДОСТОЙНИЙ ПРИКЛАД

Саме у нас діти вчаться, як треба вибудовувати і підтримувати відносини. Не знаю як ви, але я б хотів, щоб мої діти виросли з нормальним здоровим ставленням до побачень, закоханості і створення сім’ї.

Наші діти потребують нас, вони для нас дуже важливі. Вони на важливому другому місці після дружини. Зауважте, не друзі, не колеги, не товариші по захопленнях, а саме діти…

Саме тому здорові відносини з моєю дружиною є для мене пріоритетними – адже діти вчаться, дивлячись на нас. Тому дружина для мене на першому місці, а діти – на другому. На дуже близькому до першого, але, все ж таки, другому…

ДІТИ І ДРУЖИНА

Ось чому хоча ми і мусимо піклуватися про дітей, але в першу чергу – дбати про збереження хороших відносин у нашій парі. Коли діти бачать, як батько любить їх мати, і як мати цінує батька, вони набувають впевненості в тому, що вони теж улюблені, важливі і цінні, вони набувають впевненості в навколишньому  світі.

Ми живемо в божевільному графіку: справи-справи-справи….

І, постійно, діти !

Адже, ми приділяємо дітям море уваги.

Саме тому рівно о дев`ятій вечора я кожного дня прошу своїх дітей піднятися до себе в кімнату.

Саме тому ми з дружиною пару раз на місяць обов’язково плануємо побачення і виходимо кудись удвох.

Тому, що це важливо.

Тому, що першими з’явилися «МИ».

Текст Майк Беррі /facebook/

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.