День Перемоги в спогадах про Африку


Spread the love

Два роки по тому ми з донею так яскраво відзначали 9 травня  в Єгипті!
На честь Перемоги накаталися по пустелі досхочу ! Піді мною зламалося аж три квадроцикли – і мене попустило )), Дуже чудовий був тоді день! Хай їх буде таких у нашому житті ще багато-багато!

Лариса Журенкова,
9 мая 2018 р. · Египет ·

Сьогодні 9 травня! Відзначати його ми з Янкою жахнули до пустелі!

Яна – щаслива байкерша, покорителька пустелі)?

І що ви думаєте, якась іронія долі: до стоянки їхали на таксі з німкенею з “Хілтона”, потім із нею ж пересіли до джипу, де були ще й росіяни…

У стані бедуїнів. Діти тут не навчаються – катають туристів на верблюдах

Ось такою інтернаціональною кампанією гарцювали по пісках 40 км до стоянки бедуїнів і ще 40, звісно, якщо вірити єгиптянам, – у зворотньому напрямку …

Незважаючи на минуле історичне протистояння, втрати понесли лише єгиптяни (нейтральна сторона): одне пробите колесо і ще щось там відламалося саме на тих трьох машинах, де їхала я!

Традиційне фото за долар

За підсумком, піді мною змінилося чотири квадроцикли, зате з’явився дружбан Мохамед (інструктор, дякую Тобі, Боже, за нього), який віз мене туди й назад “бэзвозмэздно”), у доці втрати більш серйозні – 2 зіпсованих нігтя )).

Мій рятівник – інструктор Мохамед

9 травня – чудовий, яскравий, переможний день !

Напевно, про таке безтурботне майбутнє для нас, нащадків, мріяли славні воїни-переможці Другої світової! Тож любимо життя й цінуймо кожну його мить! Не зважаймо на свій вік, статус чи обставини.

Бути завжди попереду – учительська звичка ))

Хай кожен день стає днем перемоги над самими собою!

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.