Дитячий сад за проектом японських архітекторів


Spread the love

 

 

Японська студія SAKO Architects спроектувала будівлю дитячого садка в китайському міському окрузі Тяньшуй.

Всі його отвори мають арочні форми.

Триповерхова споруда садочка виглядає як «святковий торт» і прикрашена 438 фрагментами з кольорового скла.

Проект, названий Kaleidoscope Kindergarten, відрізняють яскраві фарби.

Вони присутні як зовні, так і всередині. Площа дитячого закладу – понад 2770 кв.

Архітектори щедро використовували 10 відтінків кольору для скляних дверей і вікон, в тому числі розфарбували поручні сходів і коридорів. На даху влаштували дитячий ігровий майданчик з видами на місто.

 

У денний час сонячне світло проходить в класи через кольорове скло, утворюючи яскраві тіні, які пробуджують дитячу уяву і творчість.

Вночі, навпаки, вогні світяться зсередини, що створює вражаючий театральний ефект.

Багатофункціональний атріум оточений класними кімнатами. Він обладнаний системою підігріву підлоги і кондиціонування повітря. Цей простір може функціонувати для найрізноманітніших заходів.

Скляна стеля тут щедро пропускає природне світло. Оскільки сонячні промені поширюються під різними кутами, світло і тінь переміщаються від вертикальної поверхні стін до горизонтальної підлоги, утворюючи довгі і короткі кольорові тіні.

Простір змінюється щохвилини протягом дня і схожий на гігантський обертовий калейдоскоп з мерехтливими відтінками та візерунками.

«Наша мета – надихати дітей на творчість. Ми очікуємо, що цей дитячий сад зможе стати новою визначною пам’яткою міста Тяньшуй »- говорять японські архітектори.

Автор : Данила Варенников

 Фото :  CreatAR Images

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.