Для тих, хто уникає літаків!


Spread the love

Відпочинок з екскурсійними турами по Греції та Туреччині, але без авіаперельоту, називається круїзом

Цю, до недавнього часу, новинку туристичних сезонів одним з перших запропонувало черкаське агентство з екзотичною назвою «Самбука» і відповідним йому слоганом – «Коктейль незабутніх подорожей»!

Гостинні менеджери фешенебельного офісу агентства, яке затишно розташовано в самому центрі міста Черкаси, поділилися з нами своїм досвідом щодо цього напрямку в туризмі.

Туреччина і Греція – традиційно залишаються одними з найбільш популярних і бажаних туристичних країн для туристів з України. Взагалі, основним видом транспорту при організації туристичних поїздок туди – є авіаційний.

Однак, багато туристів, з різних причин воліють не літати літаками. В світлі останніх міжнародних подій цей вибір став особливо актуальним

Черкаське туристичне агентство «Самбука» надає можливість туристам не відмовлятися від звичних улюблених маршрутів!

Адже сьогодні можливо відправитися в ці країни на комфортабельному пасажирському теплоході «Південна Пальміра», поєднуючи відпочинок в Туреччині і Греції із захоплюючою романтичною морською подорожжю.

Розмаїття назв круїзів говорить само за себе – «Романтика двох морів» або «Босфор і Еллада». Є навіть спеціальний тур для паломницьких груп з програмною назвою «Пам’ятники раннього християнства візантійської і османської культури».

Треба відзначити, що в наш час такі круїзи стали можливі лише з появою в складі флоту України красеня флагмана – восьмипалубного теплохода «Південна Пальміра»

Раніше цим класичним маршрутом виконували рейси лише невеликі судна, які перевозили товарно-транспортні вантажі та пасажирів-“човників”.

Але сьогодні морські круїзи по одному з найцікавіших історичних напрямків знову стали доступні. Також цілком доступними стали і ціни, що варіюються при виборі туристом категорії каюти, системи харчування, «зірковості»  готелю – від простого пансіону до розкішного комплексу delux!

При цьому, треба ще пошукати вид туризму, який міг би бути прирівняний до морського круїзу по насиченості різноманітними враженнями!

Музичний салон

Тут і бездоганне харчування в судновому ресторані, і розважальні програми музичних салонів або нічних клубах восьмипалубника, різні конкурси та оригінальні вікторини від відомих шоуменів і популярних акторів, несподівані нові зустрічі та цікаві знайомства!

Танцювальний зал в стилі ретро
Корчма

Але, мабуть головною родзинкою морської подорожі є змістовні екскурсійні програми турів, про які можна розповідати нескінченно! Додайте до цього чудові відчуття повного спокою і безтурботного релаксування серед блакитного моря, що виблискує в сонячних променях!

Ось, що таке – круїз на “Південній Пальмірі”!

Туристичне агентство «Самбука» гостинно запрошує всіх бажаючих скуштувати свій коктейль незабутніх подорожей!

                         093 858 37 29  

                         097 646 54 12 

 

Каюта «SA»
Каюта класса «С»
Полулюкс
«SB»
Каюта класса «D»

Have any Question or Comment?

2 comments on “Для тих, хто уникає літаків!

Агентство “Самбука Тур” – это центр города Черкассы.
Рекламу не дает, поскольку летают все “свои”, что называется, работает по принципу сарафанного радио.
Любезно приглашают становиться “своими” и пользоваться всеми туристическими возможностями!

Reply
Sambuka Tour

Приглашаем звонить и консультироваться по любым вопросам, связанным с поездками и туристическим отдыхом во всем мире.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.