Глибинний жах норвезьких вод


Spread the love

 

Рибак мало не вистрибнув з човна від страху, коли побачив, яку рибу «випадково» зловив

Норвезький рибалка Оскар Лундал надовго запам’ятає той вихід в море. Це сталося поблизу острова Андою, коли 19-річний Оскар ловив скумбрію і палтуса, за якими зазвичай виходив на промисел.

Але витягуючи важку і дуже потворну рибину, першою думкою, що промайнула у нього в голові – це вистрибнути за борт від жаху.

Молодий рибалка насправді відчув непідробний жах, діставши волосінь з безглуздою рибиною, в якої була велика голова і непомірно величезне, непропорційне тулубу Око.

Витягнути саме такий улов було дуже неочікувано, адже на інших гачках висіла скумбрія.

«Мені було потрібно близько півгодини, щоб намотати волосінь, тому що вона була на глибині близько 800 метрів», – розповів Оскар The Sun.

Взагалі то, незважаючи на страхітливий вигляд, ця риба безпечна. хоча навіть є далекою родичкою акули, що відбрунькувалася в окремий вид ще 300 мільйонів років тому. Вона має назву Macrourus berglax.

На жаль, через різкий перепад тиску ця глибоководна риба практично одразу загинула. Так що, Оскар Лундал скористався ситуацією і повіз  рибину додому, де засмажив і з’їв – цілком стандартний результат будь-якої рибалки.

«Не дивлячись на потворний вигляд, насправді риба була досить смачною. Трошки схоже на м’ясо тріски, але смачніше », – розповів норвезький рибалка».

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.