Іронічне вітання черкащанам


Spread the love

Вітаємо вас, дорогі черкащани, з наступаючим                                      святом Нового року!

 

Минулий рік для Вас, дорогі черкащани, був важкий, адже Ми намагалися робити все, щоб Нашим фракціям «ВО «ЧЕРКАЩАНИ», «Батьківщина», «Самопоміч» і нашим депутатам жилося набагато краще, ніж Вам!

Вважайте це своєрідним експериментом. Саме ми взяли на себе цю нелегку ношу – на собі випробувати, як живуть люди з заробітною платнею в 35-50 тис. грн, маючи у власності земельні ділянки в лісопаркових зонах Черкас, утримуючи по декілька елітних автівок, налаштовуючи «гарячий» бізнес на бюджетних потоках, а головне – розпоряджаючись від вашого імені владою!

Все це ми маємо перевірити на собі, на своїх сім`ях і родичах, щоб напевно знати, до якого майбутнього треба прагнути, що таке європейські стандарти і чому їх так рекламують !

Рідні наші, шановні черкащани, дякуємо вам за вашу терплячість!

Найбільше ми занепокоєні вашим психічним станом. Подейкують,  що у лікарнях особливо переповнені саме відділення невралгії, начебто ліжка вздовж коридору стоять в два ряди, а лікарі не встигають  всіх вас обслуговувати.

То ж намагайтеся триматися і зубожійте собі потихесеньку – ми ще не завершили випробувати на міцність ваші споконвічні надії!

В свою чергу, ми будемо щиро сподіватися, що ви зумієте подолати любі моральні і фізичні навантаження і знову підтримаєте на виборах мера Черкас Анатолія Бондаренка, партію «Батьківщина», ВО «Черкащани» і партію Садового «Самопоміч»! Ви – зможете, ми в вас віримо!

Підсумовуючи досягнення за 2018 рік

 • нам вдалося працевлаштувати до мерії 12 депутатів із прихильників мера Бондаренка з зарплатнею від 35 до 50 тис. грн

 • нам вдалося зробити трохи не власником всіх пляжів міста Черкаси мерського однопартійця, депутата від Батьківщини. Тепер, нарешті, пляжі забудовуються висотними будинками.

 • нам вдалося за ціною в три рази менше від комерційної, тобто за безцінь, продати майно громади фірмі одного з депутатів від «Батьківщини»!

 • нам вдалося провести таємну сесію в Каневі, подалі від черкаської громади. На ній ми роздерибанили 210 млн. грн.

 • нам вдалося надати соснівську земельну ділянку Аліні Скляровій – доньці власника «Азоту», адже на цьому підприємстві працює три депутати від фракції «Черкащани»!

 • ще вдалося приєднати брата нашого улюбленого мера до елітного загалу можновладців – нарешті й він отримав земельну ділянку в «Соснівці».

 • Десятки мільйонів (!) гривень вдалося отримати сім’ї депутата від «Батьківщини» Юрія Тренкіна. Підприємство ПП «Хлібний Дім-Україна», що належить його родині, є основним постачальником м`ясних виробів для ТОВ «Каштан плюс», яке надає продукти харчування для їдалень шкіл та садочків міста. Завдяки прихильності меру, Тренкін зумів нагодувати маленьких черкащан яйцями по 5 грн за штуку! Ми всі гордимося стовідсотковим наваром від «золотих» яєць Юрія Васильовича – це дійсно важко зароблені мільйони!

 • Завдяки нашому депутату від «Батьківщини» Роману Дісканту вдалося «протягнути» купівлю для Третьої міської лікарні томографа по завищеній ціні!

 • А ще ми наполегливо продовжуємо блокувати бюджет і виділення коштів для ОСББ. Ми усвідомили – там немає відкатів на розвиток нашого партійного руху! Тому – радійте, адже поки нам це вдається!

 • заступник мера Ігор Волошин – наш представник від партії «Батьківщина», спромігся підписати протокол для київської влади, щоб підняти тарифи на тепло в Черкасах на 20%! Нам це вдалося! Завдяки твердій позиції підписанта, тепер ми, черкащани, в цьому показнику попереду інших міст!

 • Особливо пишаємося тим, що разом із нашим «залізним» мером почали ремонтувати дороги за безбожно завищеними цінами. Нам вдалося підняти і втримати високі розцінки! На дороги – 17 мільйонів грн. за кілометр,  на тротуари –  840 грн за м. кв.!

Отже, ще раз вітаємо всіх вас з наступаючими новорічними святами!

Натхнення вам і радості! До кінця повноважень нашого «залізного» мера ще два роки, тож бажаємо вам стійко і безжурно їх перенести. Намагайтеся побільше їсти цибульки,  оскільки на інші вітаміни у вас грошей все одно не вистачить..

 Ще радимо свої останні копійки, які пересічний черкащанин до свят зазвичай відкладає на м`яско і салко – витратити не на ринку і не в магазині, а саме в  кіосках «Мясної Хати»,­ щоб ще більше був задоволений своїми  прибутками наш славетний однопартієць.

За нас особливо не турбуйтеся, незважаючи на складну місію і тягар відповідальності за майбутнє Черкас і черкащан, ми сподіваємося, що зуміємо пережити Новий Рік нехай і з інтоксикаційними наслідками – від них нікуди подітися, але без важких втрат по репутації, навіть якщо прийдеться святкувати і відтягуватися з якими небудь смуглянками десь в Таїланді або на Сейшелах.

Завжди ваші, ВО «Черкащани», ВО «Батьківщина», ВО «Самопоміч»».

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.