ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ДОВІДКИ АБО СПРАВЖНЄ ОБЛИЧЧЯ ЮРІЯ БОТНАРА


Spread the love

20 червня 2019 року після тривалого перебування у комі помер відомий журналіст Вадим Комаров. Йому нанесли підлий удар зі спини, проломивши череп

Черкасці називали 57-річного Вадима Комарова блогером, або ж активістом. Однак він часто публікував свої тексти та відеотрансляції в різних виданнях, або ж видання самі брали матеріали з його сторінки на facebook.

Журналіст долучався до створення телепрограм, був гостем на ефірах. Раніше кілька років працював в газеті «Антена», видавав власну газету «Фактор». У квітні 2018 року заснував газету «Черкаські відгуки». Також він входив до складу Громадської ради при Черкаській ОДА та був свого часу радником черкаського міського голови.

Ряд національних та міжнародних організацій закликали знайти і покарати винних у вбивстві. Зокрема і такі, як ОБСЄ, «Репортери без кордонів», ПАРЄ та Моніторингова місія ООН.
Відомий журналіст і тим, що критикував діяльність представників ВО «Свобода» у Черкасах – заступників міського голови Юрія Ботнара та Ігоря Коломойця, директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергія Воронова.

А у переддень побиття журналіст обіцяв оприлюднити інформацію про конфлікт між заступником міського голови Юрієм Ботнаром і директоркою ДЮСШ «Спартак» Тетяною Бордовською. Пізніше відеосюжет за цими матеріалами Комарова оприлюднив правозахисник, журналіст і колега загиблого Валерій Макєєв.

У описі до відеосюжету Макєєв також зазначив, що Вадим Комаров збирався отримати від інформаторів іще якісь компрометуючі документи щодо одного зі згаданих високопосадовців.

Чи не найбільше критикував Вадим Комаров заступника міського голови та керівника місцевого осередку «Свободи» Юрія Ботнара. Його він згадував у своєму дописі у Facebook напередодні нападу:

«Про який розвиток спорту чеше цей лицемір (Ю.Ботнар)? Як на мене, він тут бреше. Бо маю у своєму розпорядженні інші слова Ботнара стосовно спорту! Обіцяю в найближчі дні їх оприлюднити».

Важливо, що конфлікт журналіста з Ботнаром мав давню історію. З 2014 року відділ Ботнара фінансував будівництво нової спортивної школи для дітей у реконструйованому кінотеатрі «Мир». За даними місцевих ЗМІ, будівництво коштувало приблизно 15 мільйонів гривень (610 000 доларів).

Однак, коли місцева рада відкрила школу у 2018 році, у них не було документів щодо перевірки безпеки. Через рік школа ще не працювала.
Комаров активно критикував Ботнара. І в день нападу Комаров, як повідомлялося, прямував до поліції, щоб отримати більш компрометуючі матеріали щодо Ботнара.

Влітку 2019 року Черкаські ЗМІ повідомляли, що поліція підозрювала батька Ботнара, Андрія Ботнара, у нападі на Комарова. Але молодший Ботнар спростував цю інформацію в інтерв’ю «Kyiv Рost» 1 листопада, хоча він визнав, що поліція допитувала його та його батька у справі про вбивство Комарова.

Але навіть зараз, через рік, смерть журналіста викликає багато питань, а його архіви містять багато цікавих матеріалів. Серед них – довідка про захворювання на шизофренію того самого Юрія Ботнара

Загалом постать Ю. Ботнара досить неоднозначна й викликає багато питань, саме тому ним і зацікавився В. Комаров. Хто ж він, Юрій Ботнар, поплічник, спільник та посіпака одіозного мера Черкас А Бондаренка?

Безробітний, який невідомо (відомо!) яким чином отримав перший запис у трудовій книжці – заступник міського голови. Людина, яка як заступник міського голови, створила транспортний колапс у Черкасах, коли тиждень не ходили маршрутки, а через кілька днів ціна за проїзд зросла до 5 гривень.

Той, хто разом із однопартійцями зі «Свободи» проголосував за одного монополіста в сфері ЖКГ й підняв для містян тарифи на квартплату у два рази.
Саме його тема оборудки з вивезення негабаритного сміття «якісною» фірмою призвела до заключення контракту з нею на 10 років.

Містяни знають, що саме він і його «свободівці» відомі у Черкасах як найбільші політичні повії, адже вміло примостилися на тепленькі місця в мерії та в комунальних підприємствах, підлабузницьки поплазувавши перед одіозним мером.

Якщо ж панові Ботнару хтось не сподобається, він може оббрехати, вдарити, підло підставити й т.п. Так трапилося, наприклад, із звільненням Лілії Маліщук, коли, до речі, міському бюджету були нанесені збитки – понад 150 тис. грн. за незаконне звільнення.

Не дуже любить Ю. Ботнар не тільки працювати, а й вчитися. Саме тому він практично провалив вступні іспити в Академію при Президентові України. Спасли ситуацію впливові однопартійці й гроші.

А ще Юрій Бонар – відомий скоробагатько, чиї статки зростають з космічною швидкістю, з якою з’являються й дорогі іномарки та квартири, чомусь за заниженою вартістю.
Окрім того, були ще й затримання за участь у антидержавних акціях, аварії, винуватцем яких був Ботнар.

Недобрим словом згадують Юрія й «свободівці» Умані. Про що відверто розповів Микола Лупиніс, який свого часу теж перебував у лавах партії, але зовсім скоро про це пошкодував. Він висунув звинувачення голові Черкаської обласної організації «Свобода» Юрію Ботнару у рукоприкладстві та розвалі організації.

Він розповів: «Вступив до Уманської міської організації… Сьогодні ці дні згадуються мені, як страшна помилка політичної та громадської роботи. Замість будування країни та боротьби, на мене чекало… рукоприкладство, приниження, бездіяльність, груповий алкоголізм… Були й призначення «стрілок», погрози розправ.

Сьогодні мені знову страшно. Людина, яка, по суті, зруйнувала уманську організацію, сьогодні руйнує обласну. Я говорю про Юрія Ботнара. керівника Черкаської обласної організації партії «Свобода». Який народився і виріс у Молдові. А сьогодні – типу націоналіст».

Можна тільки здогадуватися, для чого Ботнару знадобилася довідка про захворювання на шизофренію (фахівці підтвердили, що це – не підробка)!

Ймовірно, задля того, щоб набути непідсудності, бо дуже вже багато криміналу за ним накопичилося. Або щоб ухилитися від служби у ЗСУ – боягузливість Юрія загально відома. А те, що пан Ботнар буває реально неадекватним, демонструють його вчинки.

Тож зрозуміло, чому особистість Ю. Ботнара привернула пильну увагу Вадима Комарова й важливо було отримати відомості про його психічний стан. За словами колег Комарова, журналіст отримав від свого джерела довідку про неосудність через психічний стан Юрія Ботнара.

Наявність такої довідки нібито могла допомогти заступнику міського голови уникнути кримінальної відповідальності. Сам Юрій Ботнар існування такої довідки заперечує.

Наприкінці червня 2019 року поліція оприлюднила фоторобот імовірного нападника на Вадима Комарова, а згодом встановила особу, яка може бути причетною до вбивства. Згодом поліція розповіла, що перевіряє особисті речі та документи батька заступника міського голови Черкас Андрія Ботнара.

Що ж, для чого б не брав Юрій Ботнар довідку про психічне захворювання, його вчинки свідчить про політичну зрадливість, підлість й схильність до провокаційних дій, жадібність та болісну амбітність. Особливу небезпеку становить схильність Юрія до жорстоких неадекватних дій.

Леся Мосійчук, facebook

Valerii Kamenetskiy

Як з такими довідками і до
влади? Мабуть, скоро цю особу на бігбордах побачимо?

Вячеслав Керей

Я роблю все, що від мене залежить, що б побачити його в заслуженому ним місці: на зоні чи спеціалізованому медичному закладі закритого типу. Параноїдальна шизофренія ( F20B ) є небезпечною для оточуючих громадян.
Питання до багатьох. Як може хворий з діагнозом F20B керувати містом, областю ба, навіть, автомобілем ? Стосовно навчання хворого з таким діагнозом в Академії при Президентові України – повна дискредитація інституту президентства, як такого.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.