Історія єднання


Spread the love

1000 років тому втікала у нікуди беззахисна Гіта Уессекська, донька вбитого короля Англії Гарольда ІІ,

яку хотіли віддати заміж за вбивцю її батька

Король-самозванець кинув навздогін вірних псів та попередив всіх королів і королев Франції, Німеччини, Данії та інших країн Європи, що якщо тільки хтось із них прийме або пригріє втікачку – він піде на нього війною, спустошить землі і криваво помститься!

Йому був дуже потрібен королівський титул відчайдушної втікачки!

Численні персони королівської крові так і не наважилися допомогти принцесі, адже ніхто не хотів війни…

Єдиною, яка не побоялася кинути виклик вбивці та самозванцю, була королева Норвегії Єлизавета, гідна донька будівельника софіївського собору, князя Київської Русі – Ярослава Мудрого!

Так, це була наша королева, відома всій Європі, як Еллісіф. Після вбивства її чоловіка Гаральда ІІІ, київська княгиня стала правителькою суворих вікінгів!

Тоді Єлизавета не тільки обігріла нещасну гнану сироту, але й поставила вбивці та самозванцю ультиматум:
– Не смій мені погрожувати, а якщо посмієш рипнутись – я одразу буду з усім своїм військом біля твоїх воріт! Вважай, відтепер ця дівчина – моя донька!

Виклик було прийнято, почалася виснажлива війна…

Але королева, яка водночас з коханим чоловіком втратила також одну зі своїх дочок – Марію, діяла безстрашно і впевнено!
Вона вистояла і виховала не лише свою рідну доньку Інгігерду, майбутню королеву Данії, але й прийомну дівчинку Гіту, доньку підступно вбитого короля Англії.

Прихищена королевою Єлизаветою англійська біглянка Гіта Уессекська згодом стала дружиною… короля київського – Володимира Мономаха, матір’ю якого була рідна сестра візантійського імператора.

Ось таке у нас, брати та сестри українці, величне коріння!

…Через тисячу років після описаних вище подій, англійський лідер Boris Johnson приїхав до Києва підтримати Україну і відвідати нашу Софію. Він стояв на тому самому місціі, де колись Володимир Мономах та Гіта Уессекська перед Богом і людьми поєдналися в біді і радості спорідненими узами вінчання, кровними узами предків українського та англійського народів!

Софія Київська – це місце, яке поєднало нас з усіма європейськими народами! Це місце, де зберігаються не лише портрети, але й вільний дух усіх королів Європи, які тут вінчались та хрестились – королів Франції, Німеччини, Норвегії, Польщі… але не мокшів!

Згадайте, вороженьки, пораду нашого славетного князя Володимира Мономаха з відомого Повчання : «не серчай на зеркало, колі рожа крива»! На жаль, з усього видно, що не засвоїли, що хотіли затулити своїми мокшанськими орочими пиками наші українські європейські обличчя! Не вдасться! З мокші вийшли, в мокшу й підете! …

Історичний бумеранг в особі прем’єр-міністра Англії через століття висловлює нам подяку 

за врятовану англійську королеву!

Колись цей візит назвуть історичним, оскільки Джонсон діє саме в той час, коли багато хто побоюється погроз диктатора із сумнівним статусом маніяка.

А сьогодні просто скажемо : Спасибі за підтримку!

Переповідайте історію єднання англійської і української королівської крові! Під час 300-річного ярма ороцького її замовчували.. але нам є чим пишатися! В нас дійсно глибоке коріння і велична історія!
Все буде Україна! ❤️

Olga Kara, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.