Коронавірус – невидимі гори трупів…


Spread the love

Що ж з нами буде далі?!

Та все те ж, що і сьогодні: популісти будуть лякати ідіотів, кладовища продовжать роботу з номінальним навантаженням, трупів на вулицях не з’явиться. Владі з кожним днем ​​все складніше буде переконувати лохторат, що всім загрожує неминуча смерть, і тільки надзвичайні заходи врятують людство.

У підсумку виявиться, що апокаліпсис не настав. Все спишуть на надзвичайну ефективність карантинних заходів і моторошного з економічних наслідків локауту планетарного масштабу.

Популісти залишаться при владі, а ідіоти зрадіють, що метро відкрили і можна знову давитися в забитих під зав’язку маршрутках.

Мільйони стануть біднішими, а пройдисвіти здорово “нагуляють” капіталець на закупівлі непотрібних масок, рукавичок, тестів і апаратів вентиляції легенів, як колись розбагатіли на закупівлі Таміфлю.

Італійський кошмар і невидимі гори трупів

Закінчився третій місяць планетарної пандемії коронавирусу і тиждень карантинних заходів в Україні. Інформаційний простір усього світу буквально переповнений коронаспамом. Намагання фейкових змі малювати картинки з горами трупів, робити репортажі із забитих трунами моргів і падаючих від втоми медиків порідшали.

Розповіді “очевидців” про те, що в Китаї люди буквально вмирають на вулицях, а знесилені медики не в змозі їх рятувати, змінило фото з італійського Бергамо, на якому колони військових вантажівок з величезною кількістю трун!

Ви ж самі все бачите на фотографії. Одна біда: першоджерело досі не встановлено, трун в дійсності ніхто особисто не бачив, та й картинка фактично одна-єдина! Але ж вірус продовжує викошувати італійське населення зі страшною силою! ))

Всі активно обговорюють моторошне вимирання італійців, перебуваючи в упевненості, що територія Італії ось-ось перетвориться на цвинтар з 60 мільйонами нових могил. Хоча жоден факт цього не підтверджує.

Дивимося на статистику: за минулий рік в Італії померло майже 600 тисяч осіб, це трохи менше 2000 на день. Цього року рекордна смертність від коронавірусу зафіксована 21 березня – 793 людини (22 березня вже намітилося падіння смертності).

При цьому, самі ж італійські медики відзначають, що найчастіше коронавірус невиправдано вносять в графу “причина смерті”. Насправді людина вмирає зовсім від іншого захворювання, просто організм під впливом вірусу слабшає і хвороба перемагає.

Перефразовуючи товариша Сталіна “не має значення від чого помирають – важливо як виставляють діагноз”.

Зауважимо: Італія – ​​на десятому місці в світі за тривалістю життя, відповідно, там занадто багато людей похилого віку з ослабленою опірністю організму. Ну, а щодо якості італійської медицини – коментарі фахівців вкрай непривабливі.

Тобто ні про який спалах смертності від коронавірусу в Італії не йдеться. У минулі роки люди більше гинули від вірусів інших видів грипу або з решти причин.

Різниця в одному: ніхто кордонів не перекривав, не тріщав цілодобово в ЗМІ і не влаштовував локаут!

Втім, об’єктивні дані не підтверджують повідомлень про те, що життя в Італії завмерло. Тільки подивіться на масштаби судноплавства в прибережних водах Італії, а також на ситуацію в повітряному просторі.

Так, в порівнянні з іншими європейськими країнами авіасполучення не настільки інтенсивне, але воно є. Найцікавіше, що авіасполучення над Європою практично завмерло тільки в небі однієї країни: це наша Батьківщина!

Що не так з Україною: у нас пандемія масового психозу уряду, чи ми є найбагатшою європейською країною, яка може дозволити завдати сама собі такий удар, як зупинку авіасполучення? …

Отже, з усього вищевикладеного випливає єдиний висновок: італійська коронакатастрофа – фейк

ТЕРІУС ПОЗАДУ МЕНЕ – 10 СЕРІЯ (уривок)

Ситуація в світі

За результатами вчорашнього дня вірусний спалах в Італії, якого не було, пішов на спад. Число смертей 22 березня з діагнозом “коронавірус” вперше менше дня попереднього. Чого і слід було очікувати, виходячи зі статистики смертності в інших країнах-епіцентрах вірусної інфекції. Як всім відомо, в Китаї про цей вірус вже забувають, в Південній Кореї і Японії – також.

Світ не перший день лякають ситуацією в далекому загадковому Ірані. Але, що стосується спалаху коронавірусу – його там теж не було, як не було і величезного числа смертей. Статистика конкретна: 1500 померлих за весь час, за добу – трохи більше 100 людей. Ні про яку епідемію не йдеться, про катастрофічне зростання померлих теж. Все – в межах середньорічної норми померлих від інших видів грипу.

Італія, Іспанія, Франція та інші розвинені країни, які здійснили драконівські карантинні заходи також не можуть “похвалитися” великими цифрами смертності. Так, вони обчислюються сотнями. Але це не є спалахом: це норма.

На жаль, люди завжди вмирали і вмиратимуть від всіляких видів грипу і інших хвороб. І це аж ніяк не можна зіставляти з наслідками від реальних, а не фейкових епідемій інфекційних хвороб: “іспанки”, кору, віспи, сибірської виразки.

Навіть при недавньому спалаху дуже небезпечної Еболи не робилося подібних обмежувальних заходів.

Проте, Ебола була локалізована і відступила!

Як не “сумно”, не відзначено підвищеної смертності і в тих країнах, які вдалися до вельми м’яких заходів із заборони “пандемії”: Нідерланди, Великобританія, Білорусь … Вони, на відміну від України і більшості країн Європи не ступили на шлях знищення економіки, при цьому коронармагедон в них не настав!

В штатному режимі працюють кладовища Австралії, Африки, американських країн. У Росії, яка на відміну від української влади відмовилася закривати метро в 11-мільйонної Москві, також все спокійно.

Менш 400 інфікованих, жодного небіжчика.

ВООЗ – збудник загальнопланетарної паніки

То про яку пандемії нам твердять день і ніч? Розберемося з семантикою слова. Ось що стверджує Вікіпедія: “Під пандемією мають на увазі хворобу, яка прийняла масовий характер, що вражає значну частину всього населення”.

У ВООЗ своє трактування: “Пандемія грипу відбувається, коли з’являється новий вірус грипу і поширюється по всьому світу, а більшість людей не має імунітету”.

Як бачимо, для ВООЗ досить заявити про пандемію у разі, коли поодинокі факти зараження виявлені в різних країнах, а у населення немає імунітету до нового вірусу.

Але до кожного нового вірусу грипу спочатку немає імунітету. Так в чому ж “катастрофічність” сьогоднішньої ситуації? Чи не з цієї чи підміни понять у виконанні ВООЗ по світу пішла гуляти корона-паніка? …

Не станемо гадати, а звернемося до даних тієї ж ВООЗ на предмет смертності від різновидів грипу в минулі роки.

За офіційними даними щорічно з цієї причини вмирало близько 650 тисяч осіб. Тобто в середньому по 50 тисяч в місяць.

І ось до нас прийшов страшний коронагрип. І він в режимі пандемії, за твердженням того ж ВООЗ, лютує на планеті ось уже три місяці! Який результат? За даними ВООЗ – 13 тисяч. За три місяці. Це близько 4 тисяч на місяць!

Екстраполюємо цифру і отримуємо … 48 тисяч за рік. Стоп! Це ж в 12 разів менше всіх хвиль грипу, які прокотилися по Землі в минулі роки!

Представники секти “Ми всі помремо від коронавирусу!” можуть заперечити: ми тільки на початку шляху, новий вірус ще не розгорнулася на повну силу. З цим можна було б погодитися, якби статистика трьох місяців не показала, що спалах малоймовірна, ніякого експоненціального зростання жертв не буде.

Безумовно, люди будуть вмирати, як і в минулі роки, від інших типів вірусів грипу, але ситуація не виглядає настільки драматично, як у режимі нон-стоп нам малюють політики і ЗМІ.

І в цій ситуації слід не перекривати метро і розсаджувати пасажирів по 10 чоловік в автобусі під наглядом двох поліцейських, а змиритися, дати населенню перехворіти, виробити імунітет.

Ті, хто захворіють – підуть на лікарняний, при ускладненнях – ляжуть в клініки. Так, люди похилого віку, як завжди, під особливою загрозою – їх організм втратив здатність чинити опір з тією ж силою, що у молодих.

Так давайте подбаємо про них, розумно обмежимо їх контакти із зовнішнім світом, організуємо доставку продуктів, медичні огляди на дому, спростимо спілкування з комунальними та іншими службами. Все це обійдеться на порядки дешевше, ніж ідіотське блокування всього економічного життя країни.

Україна: життя невідповідне достаткам

Всі ці очевидні факти, що лежать на поверхні, не зупиняють українську владу. У нас роблять безпрецедентні заходи щодо стримування неминучого поширення коронавірусу.

Мотиви такого адміністративного чаду складно зрозуміти. Я бачу одне пояснення: бажання нажити максимальний політичний капіталець на хвилі всесвітнього коронавірусного хайпу.

Влада, що втрачає популярність, хоче сподобатися виборцю з новою силою. А сам виборець – до гикавки наляканий смакуванням неіснуючих жахів пандемії по всьому світу.

Ось тільки, переконувати його в тому, чого немає, з кожним днем ​​все важче. Як казав герой мультфільму: “Здається, вони починають здогадуватися …”

Погодьтеся, троє померлих українців від коронавирусу протягом тижня – слабкий аргумент для виправдання перекриття транспортного руху, закриття виробництв і підприємств, хвилі звільнень в країні, яку складно віднести до розряду багатих.

Чи думає влада про наслідки локауту? Сумніваюся. Судіть самі:

США направляє на покриття збитків бізнесу і населення майже трильйон (!) доларів, пообіцявши виплатити кожному американцеві по 1000 доларів.

Сусідня Польща вирішила витратити на компенсації своїм громадянам 53 мільярди доларів!

Україна з приблизно тією ж чисельністю населення поднатужившись, нашкрябала 100 мільйонів …

Таким чином влада прирікає своїх громадян на злидні, обіцяючи до того ж продовжити драконівські заходи на невизначений термін. Сподіваюся, населення незабаром вийде з панічного гіпнозу і гідно оцінить дії популістів, яким делегувало право керувати країною.

Чи вірю я, що наш по-дитячому наївний народ розкриє секрет цього простого фокусу з арсеналу наперсточників?

Ні, звичайно. Єдине, що прекрасно освоїли політики – це мистецтво обману!

Наступна: «Відходи. Корейський досвід»

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.