Кохання, християнство та патріотизм


Spread the love

В етногенезі росіян – слов´янські племена радимичів та в´ятичів, що змішалися з угро-фінськими, монгольськими, татарськими етнічними компонентами (татаро-монгольське іго тривало в росіян найдовше з усіх народів). Таке етнічне змішування мало серйозні наслідки не тільки в антропології, але найбільше – в психології народу, змінивши миролюбну слов´янську ментальність предків на східну деспотично-самовпевнену вдачу їхніх нащадків. Етнологія України (2021 рік)

Таким чином, російський етнос здебільшого складається з

угро-фінів, татар, монголів, великої кількості інших тюркських народів і, дуже мало, слов’ян.

До найменшої, слов’янської частини населення, належить і російський письменник Лев Миколайович Толстой.

Давайте почитаємо, що він писав про своїх співвітчизників :

…Задзвонять дзвони і одягнуться російські люди в золотий одяг і почнуть молитися за вбивства.

І почнеться стара, давно відома всім жахлива справа. Почнуть метушитися люди під виглядом патріотизму, заметушаться всякого роду чиновники, передбачаючи можливість вкрасти більше грошей, заметушаться військові, які отримують подвійну платню за вбивство людей.

Вони отримуватимуть стрічки, хрести, галуни та зірки. Заглушатимуть свої душі піснями, розпустою, вульгарністю та горілкою. Вони будуть відірвані від мирної праці, від своїх дружин, матерів, дітей.

Зябнутимуть, голодуватимуть, болітимуть, помиратимуть від хвороб на полях битв, вбиваючи людей, яких вони ніколи не бачили й не знали, які їм нічого поганого не зробили.

І коли наберуться тисячі російських хворих, поранених і вбитих, коли не буде кому підбирати їх з полів і коли повітря вже заразиться гноєм гарматного м’яса, вони сяк-так поранених звалять купами. Убитих зариють абияк, пересипаючи тіла вапном. І знову поведуть натовп дикунів далі, І розлютяться і озвіріють остаточно.

Кохання від дій варварів відсунеться на десятки та сотні років.

І знову скажуть, що війна була необхідна і будуть привчати до цієї думки майбутні покоління, розбещуючи тим самим їхні душі та серця…”

Л.Н.Толстой, “Християнство та патріотизм”

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.