Кожна гривня повертається до нас свинцем…


Spread the love

«Кожна гривня, яка йде в той бік, повертається до нас свинцем. Свинцем в патронах, в кулях, які летять в наших хлопців!»

Військовослужбовець  16 батальону, 58 бригади ВСУ, позивний «Канада».

 

Тривожна новина!

Cьогодні вранці за вказівкою військового керівництва, хлопців з 16 батальону 58 бригади ЗСУ терміново відкликали з відпустки у місце дислокації.

О 5 ранку за ними надіслали автобус,  а комбата відсторонили від посади! Це репресії влади проти тих, хто намагається перешкоджати зароблянню мільярдів на війні!

Це повинен побачити кожен народний депутат, який досі не визначився щодо ухвали Закону про тимчасово окуповані території, що повинен зупинити торгівлю з ОРДЛО!

Те, що сьогодні ветерани війни та військові вимушені перекривати колії – пряма відповідальність Президента, Уряду та парламенту, які на третій рік війни ніяк не припинять цю масштабну “криваву” торгівлю!

Бійці та ветерани продовжують блокаду і чекають на нашу підтримку!

Раніше військовослужбовці 16-го батальйону 58-ї бригади Збройних сил України звернулися до вищого політичного керівництва країни і, в першу чергу, до президента Петра Порошенко із закликом зупинити торгівлю і будь-які фінансові відносини з представниками незаконних збройних формувань на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Відповідне відео з інтервью відомого на всю країну військовослужбовця Миколи Ворошнова, який записався добровольцем в день свого прильоту з Канади, навіть не заїхавши додому.

“Ми не підтримуємо жодної політичної сили, але засуджуємо тиск, особливо фізичний, на ветеранів АТО, які сьогодні шляхом торговельної блокади в Луганській області борються з фінансуванням окупантів. Крім того, ми вимагаємо повністю зупинити рух контрабанди вздовж усього кордону Донецької і Луганської областей. Кожна гривня, спрямована в ОРДЛО, – це пряме фінансування тероризму. тероризму, який вже третій рік поспіль не дає спокою нашій країні “, – заявили бійці.

Наша довідка: ОРДЛО – окремі райони Донецької і Луганської областей. термін зустрічається в Мінських угодах.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.