ЧИМ ЖИВЕ Леонід Куравльов І ЧОМУ ВІН ЗОВСІМ НЕ БОЇТЬСЯ СМЕРТІ?


Spread the love

Леонід Куравльов – легендарний актор вітчизняного кіно, він – один з рекордсменів за кількістю ролей у фільмах. Минулого жовтня йому виповнилося 84 роки. П’ять років тому Леонід В’ячеславович спокійно завершив кар’єру, не чіпляючись за ролі чи заробіток, і пішов на пенсію, вибравши для себе в житті роль затворника.

– Свою справу я вже зробив при Тетяні Ліознової та Леоніді Гайдаю. Тому сьогодні про зйомки в кіно я не думаю. Мене турбує те, що відбувається в моїй країні і в світі. Час неспокійний, – зізнався недавно артист в рідкісному інтерв’ю.

Куравльов – великий артист, дивишся на екран – особа знакова і ти бачиш не актора, а персонаж, образ.
Легко уявляєш Хому з фільму “Вій”, Афоню, Жоржа Милославського, Шуру Балаганова, нареченого Володю Завітушкіна з фільму «Не може бути» і навіть Горбачова з останньої комедії Гайдая. Більше двохсот ролей в кіно!

Відрадно, що яскравий і самобутній актор завжди залишається тактовною і скромною людиною, сім’янином, який ніколи не хизується своєю славою.

Все життя Леонід Куравльов був з однією жінкою, з якою одружився в 24 роки. Як то кажуть, раз і назавжди. Разом вони прожили більше півстоліття, до її смерті. Виростили сина і дочку. У сина своя сім’я – дружина і троє діточок, а у дочки особисте життя не склалося, тож зараз вона доглядає за своїм 84-річним батьком, який живе в знаменитому будинку на набережній Москви-ріки в центрі столиці.

Дружина Леоніда Куравльова, Ніна Василівна, відійшла в 2012 році у віці 72 років, її поховали на Троєкуровському кладовищі. На надгробку артист вибив своє ім’я, щоб пізніше і його поклали в цю ж могилу поруч з нею.

Після смерті дружини, актор веде усамітнений спосіб життя. Він прийшов до віри, і ось уже п’ять років не знімається в кіно. Куравльов вважає, що важливо піти з професії вчасно, не гризучи себе і глядача. За власним визнанням артиста, смерті він не боїться, але на цій землі його тримають діти і внуки, яких він дуже любить.

Зараз Леонід В’ячеславович іноді виходить у двір будинку на прогулянку або до найближчого магазину. Він говорить так: “У мене добрі стосунки з усіма: і з сусідами і з рідними людьми, – дітьми і онуками, – хіба це не справжнє щастя перед відходом з життя?”

Ельдар Тагієв, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.