Малюк в літаку


Spread the love

Дбайлива мати роздала пасажирам 200 цукерок і беруші на випадок, якщо її дитина заплаче 

Мати, яка летіла з Сеула до Сан-Франциско, почала в літаку роздавати пасажирам пакетики з цукерками і берушами. Таким чином, вона хотіла заздалегідь вибачитися перед іншими мандрівниками на випадок, якщо її 4-х місячний малюк порушить їх спокій.

У пакетиках лежали маленькі корейські цукерки, вушні пробки і записки з поясненням, написані «від імені малюка»

“Привіт, я – Джунву, і мені 4 місяці. Я лечу в США до своєї тітки. Я трохи нервую і боюся, тому що це – мій перший політ в житті, а це значить, що я можу заплакати. Я постараюся вести себе спокійно, але не можу нічого обіцяти. Вибачте мене, будь ласка. Моя мама приготувала для вас невеликий пакетик. У ньому декілька цукерок і беруші. Будь ласка, скористайтеся ними, коли через мене буде трохи шумно. Насолоджуйтеся поїздкою ! Спасибі ! “

Одержувачем такого “гостинцю” виявилася і операторка американської радіостанції KGO Дейв Корона, яка летіла тим же 10-годинним рейсом. На сторінці в Facebook Corona пише, що це був дійсно зворушливий жест з боку матері. Від дітей завжди можуть бути несподіванки.

Один з підписників сторінки Дейви так прокоментував її пост: « Це реально зворушливий і зрозумілий вчинок, але людям потрібно бути більш терпимими, щоб не змушувати жінок з дітьми відчувати себе винуватими і небажаними на рейсах, адже всі ми теж колись були дітьми ».

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.