Ми всі помремо …


Spread the love

Пора вже знизити паніку, бо люди дуріють і хворіють від страху, інформаційного гніту та стресу…

Деякі навіть переконані, що covid – це неминуча смерть, якої взагалі не можливо уникнути. Ви розумієте рівень тривожності цих людей??? Та вони вже й без цього з вікна воліють викинутися від однієї думки. Нащо ці безглузді залякування?

Безпекові міри повинні озвучувати справжні, а не продажні чи “призначені” епідеміологи ! Чому у нас такі питання вирішують політики? Чому в деяких пабліках (наприклад, “Типові Черкаси”) взагалі блокують людей, які можуть хоч трохи донести розумності іншим, не даючи навіть закінчити думки ?

Проте переляканих-заляканих типу “ми всі помремо від вірусу” залишають і далі розводити кипиш. Взагалі незрозуміло, чиї накази адміни таких пабліків виконують? Хто за ними стоїть?

Було б добре це прояснити. А людей лякати не потрібно! Нарешті, нехай порахують онкохворих, серцево-судинних і інших хворих … хай зрозуміють реальну ситуацію в місті – як правило, це ж звичайні сезонні ОРВІ з усіма своїми ускладненнями, адже постійно мутують…

Людоньки, не втрачайте здоровий глузд, а то вже породіль змушують народжувати в масці !! Ага, таке теж є! Чи це є норма? Ні, це плавлений мозок заляканих… За такий примус лікарів звільняти треба.

Простіше кажучи, не панікуйте, мийте руки, і якщо ви вже носите маски, то носіть їх так, як належно, а не по три місяці !! Головне – не чіпайте тих, хто їх не носить !

Згідно комунікаційного плану і здорового глузду здоровим людям маска не потрібна. Але, якщо ви дійсно вважаєте, що  ці “підгузники” на обличчі якось вас захищають, то тоді вам і боятися нічого…

Отже, посміхайтеся людям і весні та не чіпляйтеся до тих, хто має іншу думку і власну гідність ????

Zhanna Zh, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.