На Черкащині горе-рибалки отримали протоколи і повістки


Spread the love

Минулого тижня на Канівській ГЕС екологи та поліція склали 18 адміністративних протоколів за порушення правил рибальства. Також працівники військкомату вручили недобросовісним рибалкам, які не ставали на військовий облік, повістки.

Про це в коментарі “Про все” розповів черкаський еколог Олександр Позняков.

– На п’ятикілометровій зоні Канівської ГЕС заборонено рибалити, також там є зона охорони, до якої не можна підходити, оскільки вона визначена як стратегічний об’єкт.

На цій ГЕС завжди більше випадків браконьєрства, адже тут дуже багато риби, зокрема судаків. Тому там постійно проводяться різні рейди представниками екологічної інспекції та поліції. Кожен з них виконує свою роботу.

А цього тижня навідалися уповноваженні обласного військкомату!

Військовими представниками були вручені повістки зокрема тим рибалкам, які довгий час не ставали на облік, – додав Позняков.

Новини, “Про все”, Черкаси.

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.