НАВЧІТЬ ДИТИНУ НЕ ДОВІРЯТИ НЕЗНАЙОМЦЯМ !!!


Spread the love

☠️ОТРУЄННЯ ЛЬОДЯНИКОМ🍭
🍭☠️Ця трагічна історія сталася з 11-річною дівчинкою, яка померла після того, як з’їла звичайнісінький льодяник. Слідчі досі з’ясовують, як саме усередині цукерки виявилося одразу кілька сильнодіючих отруйних речовин. Нещасну дитину почастувала цукеркою сусідка похилого віку! Минув якийсь час, дівчинка втратила свідомість… На швидкій її, непритомну, привезли до лікарні. Лікарі робили все, що мали робити: штучне дихання, уколи адреналіну, прямий масаж серця, але було вже надто пізно, дитина померла. Діагноз : «отруєння невідомою речовиною» (невідомою отрутою, зокрема). У зв’язку з чим призначено судово-медичну експертизу, щоб достовірно встановити складові отрути. Ось які речовини експерти знайшли у тілі дівчинки: анаприлін, амітриптілін, ментол, фенобарбітал, тобто сильнодіючі препарати, якими лікують наркоманів. До всього, дівчинка отримала дозу, смертельну навіть для дорослого😔
…………………………

Вищезазначена історія – реальна☝️, про неї я нещодавно дізналася в новинах!

Що ж спонукало мене до пошуку таких історій, спитаєте ви!?

Почнемо з початку!

Минулого спекотного тижня, разом зі своїм малолітнім сином, ми завітали до міста Черкаси. Нам закортіло відвідати дуже популярну серед черкащан локацію на березі Дніпра під назвою “Долина троянд”. Дітки завжди із задоволенням приходять туди самі або разом з батьками і гарно проводять дозвілля! Адже там є зручні лавки, доглянуті газони, великий дитячий та спортивний майданчики, чудовий фонтан, а ще – сезонні клумби з трояндами…
До славнозвісної Долини приїжджають з різних районів міста, навіть області. Так вирішили і ми!

Взяли собі морозива, смачних напоїв та приєдналися до загалу, щоб розважитися та приємно відпочити…

Син відразу побіг до діток, які вже на той час гралися на дитячому майданчику, а я ж, дістала свій плед, розстелила його на газоні біля гарної квітучої троянди) і, спостерігаючи за сином і роблячи іноді фото, насолоджувалася відпочинком).

Час минав добре! Приблизно через годину до мене підійшла незнайома дівчина та запропонувала пригостити мене льодяником. Ось він!!! Той самий льодяник, що на фото. Звісно, як ви вже зрозуміли, я не відмовилась…  Дівчина була у  гарному настрої, вона посміхалася та казала мені компліменти про мою чарівність… ну, як тут відмовити?) Ні, я не відношусь до таких ситуацій легковажно!
Зрозумійте мене правильно, адже я сама перебуваю в групі взаємодопомоги, також іноді роблю людям подарунки, безкоштовно ділюся речами і т. ін. Тож взяти льодяник, в першу чергу, з ввічливості до людини, до дівчини, яка подарувала мені гарний настрій, для мене це – нормально.

Вона одразу пішла з групою своїх однолітків в бік пляжу і, більше я її не бачила… Що ж відбулося в подальшому !? Так, подія на цьому не закінчилася. Тримаючи льодяник в руці, я звернула увагу, що його верхня частина раніше вже розгорталася, але поки що мене це ніяк не збентежило…

Через невеликий проміжок часу я відчула спрямований на мене погляд.. Нічого особливого, мабуть, у кожного таке в житті відбувалося!

Піднявши очі, я побачила жінку в темних окулярах, що сиділа на лавці та пильно в мене вдивлялася. Настільки, що не відчути цей погляд було не можливо… Ви подумаєте, що нічого ж не сталося, адже ми на вулиці і це нормально, коли люди дивляться один на одного, розглядають зовнішність, одяг, можливо, зачіску, та  будь що, можливо, взагалі це просто поряд з вами – гарний песик або котик..) Еге ж? ) Або, можливо, ви сподобалися людині )

Тільки не в цьому випадку!

Моя інтуїція та інстинкт самозбереження прокинулися!!! Вже згодом, в послідовності, поведінка цієї жінки викликала у мене добрячу настороженість та підозру! Вона явно там не відпочивала і не була на майданчику з дитиною, її жести руками видавали знервованість та метання, а часті погляди в мій бік були відчутно неприємні для мене( все це стало настільки явним, що я звернула свою увагу, в тому числі і на льодяник! Жінка була начебто в очікуванні чогось… в такому стані напруження вона перебувала хвилини зо три! Наприкінці цієї історії, як тільки я відвела очі,  вона хутко зникла в невідомому напрямку,..

Саме ця ситуація змусила мене погортати в інтернеті сторінки Гугла! Тоді я й натрапила на реальні історії з отруєнням дітей, підлітків та викраденням людей…

Я серйозно над цим задумалася і всім раджу – вчить своїх дітей НЕ ДОВІРЯТИ НЕЗНАЙОМЦЯМ !!!

Шановні черкащани, жителі інших міст України, звертаюся до Вас з проханням бути більш обережними та обачними!Бережіть своїх діток! Бережіть сім’ю! Бережіть себе!

 

Олена Герц

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.