Не сподівайтеся на медицину


Spread the love

“Не сподівайтеся на медицину. Вона непогано “лікує” багато хвороб, але не може зробити людину здоровою.

Поки вона не може навіть навчити людину, як стати здоровою.”

Академік Микола Амосов

– Більше того: бійтеся потрапити в полон до лікарів! Часом вони схильні перебільшувати слабкість людини і могутність своєї науки, створюючи у людей уявні хвороби і видаючи рецепти на ліки, які важко, а іноді неможливо оплатити.

– Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні ! Замінити їх не можна нічим. Людина створена настільки

досконалою, що здатна повернути своє здоров`я з будь-якої точки занепаду!

Тільки  зусилля будуть зростати пропорційно віку і поглибленню хвороб…

– Для здоров’я однаково необхідні чотири умови: фізичні навантаження, обмеження в харчуванні, загартування, час і вміння відпочивати. Але, найголовніше – щасливе життя!

До речі, без без останньої умови здоров’я не гарантоване… адже, якщо немає щастя в житті, то де знайти стимули для зусиль, щоб напружуватися і голодувати? На жаль, це так !

– Природа милостива: достатньо 20-30 хвилин фізкультури в день, але такої, щоб захекатися, спітніти і щоб пульс почастішав вдвічі. Якщо цей час подвоїти, то буде взагалі чудово.

– Потрібно обмежувати себе в їжі. Вибирайте будь-який спосіб: жити постійно впроголодь і бути худим весь час або їсти досхочу, а потім, кілька разів на рік, голодувати повністю.

– Вміти розслаблятися – наука, але до неї потрібен ще й характер. Якби він був !

– Кажуть, що здоров’я – щастя вже саме по собі. Це невірно: до здоров’я так легко звикнути і перестати його помічати, а потім, відповідно, занапастити.

– Ще одне – спеціально для молодих. До мене нерідко приходять налякані юнаки чи дівчата, які вже тримаються за свою ліву половину грудей, скаржаться на серцебиття і розгортають сувої електрокардіограм.

На щастя, у більшості – ніякої хвороби, крім детренованості. Бува, подивишся якогось молодика на рентгені: серце у нього таке ж маленьке – стиснулося від бездіяльності. Йому б щодня бігати або хоча б танцювати , а він сидить сиднем ще й цигарку не випускає з рота. І спить вже з таблетками…

Отже, не забувайте:

активний рух до потіння, обмеження в їжі, загартовування і час для сну з повноцінним відпочинком –

це те, що потрібно вашому здоров’ю !

Можете мені повірити, Микола Амосов

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.