Новорічний Bolt від Бондаренка


Spread the love

За наявністю або відсутністю маршруток і тролейбусів у передноворічний вечір чітко простежується ставлення мера міста до городян

Так ось, 31-го грудня у Черкасах вже з дев’ятої вечора виїхати з центру на громадському транспорті було взагалі неможливо. Воно й зрозуміло, кажуть люди,  адже меру є на чому їздити на відміну від більшості мешканців Черкас!

Чого не скажеш про машини служби Bolt – їх було ну, дуже багато… Наче заздалегідь знали, що час обслуговування громадським транспортом скоротять до дитячого та їздили зграями туди-сюди, немов хижі піраньї.

Але, чи взагалі розуміє пан Бондаренко, що таксі далеко не кожному простому городянину по кишені ?

Тут мимоволі виникає питання: або він на всіх цей самий Bolt поклав, як священик покуту, або приватні сервісні служби таксі роблять міській владі пропозиції, від яких неможливо відмовитись?

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.