Ось що я вам скажу у відповідь …


Spread the love

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімий вєлікій руський балєт :

«Кожного разу, коли ви будете казати про вєлікій рускій балєт, я буду розказувати вам історію неодноразово зґвалтованої на очах у батьків, а потім викраденої російськими нелюдами молодої вчительки з Броварів.

Про десятки, а може й сотні зґвалтованих українських жінок. Часто на очах у дітей. Про 15-16 річних дівчаток з Бородянки, які зазнали страшного насилля кадирівцями.

Про тіла п’ятьох зґвалтованих молодих дівчат, вбитих і залишених прямо на дорозі. Про оце мерзенне «будем тра*ать хохлушек» в перехватах.

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімих вєліких руських композіторов :

Кожного разу, коли ви будете мені казати про вєлікіх руських композіторов, я буду вам розказувати історію дівчинки, на очах якої і її маленького брата в маріупольському підвалі не один день помирала їхня мама. А потім з трупом мертвої мами діти були вимушені й далі ховатися в підвалі від обстрілів.

Про хлопчика з Гостомеля, на очах якого російські солдати застрелили його батька. А потім хотіли вбити і сина, але той вижив…

Про дівчинку, якій вистрілили прямо в обличчя…

Про малюка, який тікав з бабусею в човні. Бабуся втопилася. А хлопчика шукають уже майже місяць…

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімую вєлікую руськую живопісь :

Кожного разу, коли ви будете казати мені про вєлікую руськую живопісь, я буду вам розказувати про розстріляних в спину мирних українців в Макарівському районі. А перед тим, як застрелити, орки зав’язували їм руки…

Про сотні трупів на вулицях Бучі, Ірпеня, Гостомеля…

Про братські могили у дворах житлових кварталів. Братські могили мирних мешканців донедавна затишних і безпечних міст…

Братські могили. В 21 столітті…

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімий вєлікій руський театр :

Кожного разу, коли ви будете мені розказувати про вєлікій рускій тєатр, я буду вам розказувати історію жінки з Броварського району, з будинку якої російські військові мародери, відступаючи, зняли всю металочерепицю…

Про танки і БТРи «другої армії світу», навантажені по вінця награбованим в українських домівках…

Крадені телефони, планшети, телевізори, пральні машинки, килими, прикраси, пляшки з алкоголем, сковорідки, одяг, іграшки, взуття – все, що траплялось на шляху цим виродкам…

Про те, як діставшись до білорусі, вони наввипередки відправляли награбоване своїм родинам в расєю. Про те, як торгували краденим на білоруських базарах.

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімоє вєлікоє рускоє кіно :

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікоє рускоє кіно, я буду розказувати вам про жорстоко розстріляних коней в конюшнях на Київщині…

Про заморених голодом і спрагою тварин зоопарку в Ясногородці, про спалену після вибуху шкіру оленяти…

А тепер – максимальне дикунство !

Про вбитого і з’їденого російськими окупантами алабая. Так, алабая. Так, собаки. Так, з’їденої…

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімую вєлікую рускую літєратуру :

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікую рускую літєратуру, я буду вам розказувати про десятки перехватів розмов російських солдафонів з їхніми матерями та дружинами!

Розмов, в яких крім на*уя і до*уя нічого нема… Ба, навіть, якщо з цього примітивного недорозвиненого спілкування викинути всі мати, в них лишиться хіба що «прівєт» і «пока». Розмов, в яких дружини замовляють, що саме цим відмороженим покидькам красти в українських будинках.

Розмов, де матері матюкаються і сміються, коли синочки розказують, як їхні відморожені спільники гвалтують “хохлушек”…

——————————————-

Більше нема ніякої вєлікої руської культури, літератури, кіна, живопісі, тєатра і балєта. Є країна виродків, мародерів, ґвалтівників і убивць. Диких нелюдей, яким нема місця в цивілізованому світі !

А багатостраждальні новоспечені руські дисиденти із затишних квартир

Берліна, Лондона, Ларнаки, Мілану, Тбілісі, Астани, Відня та інших тимчасових прихистків,

хай ідуть за маршрутом руського корабля,

гордо несучи в руках вєлікую рускую культуру!»

p.s. Якщо можете перекладати і поширювати всіма доступними вам мовами – робіть це. І робіть це одразу, бо цілком можуть забанити. Руські вони ж ще й дуже обідчіві. Але всіх не забанять !

Olena Pshenychna, facebook
‼️‼️‼️

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.