Останній день в британській школі


Spread the love

Попередня: «Увага, безпечний вірус!»

Директорка написала всім батькам листа із розкладом. Блін, я читаю і в мене очі наповнюються сльозами від того, як англійська школа ставиться до дітей, скільки в них турботи і тепла!

«Дорогі батьки школярів!

Тепер вам треба займати своіх дітей різними заняттями і створити графік. У вас в планах години навчання, включно з онлайн активнощами, науковими експериментами і читанням книжок. Але є одне але…

Наші діти так само злякані, як і ми зараз. Вони не тільки чують все, що навколо відбувається, але й відчувають нашу постійну тривогу. Вони ніколи раніше такого не відчували і не бачили.

І хоч ідея не ходити в школу місяць звучить класно, вони напевно уявляють собі літні канікули, а не реальність із ув‘язнення вдома, не зустрічаючись із друзями

В наступні тижні ви помітите зміни в поведінці дітей. Тривогу, злість, протести, через те, що вони не можуть жити нормальним життям. Вони будуть суперечити, виносити мозок і бунтувати весь цей час…

але, це нормальна і очікувана поведінка в таких умовах!

Все, що дітям зараз потрібно – комфорт і любов!

Відчути, що все налагодиться і буде в порядку. Значить в такі моменти забувайте про графік і навчання, залізьте під ковдру і поваляйтеся разом, пообіймайтеся.

Почніть читати якусь книжку разом, як єдина родина. Спечіть печиво чи намалюйте картинку…

Не переживайте, що діти відстануть від програми. Всі діти зараз в одному човні і врешті-решт буде все ок!

Коли ми повернемось у класи, то ми все відкоригуємо і надолужимо в тому місці, де вони зупинились. Наші вчителі в цьому експерти!

Не воюйте з дітьми через те, що вони не хочуть робити математику! Не зривайтесь на дітей через те, що вони не дотримуються графіка. Не карайте двома годинами навчання, якщо вони сперечаються.

Все, що я хочу вам сказати: врешті психіка вашої дитини в цій ситуації набагато важливіша за її академічні знання. І те, як вони почуватимуться зараз всі чотири тижні карантину – залишиться в їх пам’яті на все життя. Зважайте на це щодня»

Наступна: «Коронавірус. Невидимі гори трупів»

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.