Науковці вимагають позбавити Януковича звання професора


Spread the love

На сайті президента України було зареєстровано електронну петицію, яка містить вимогу позбавити колишнього президента Януковича ступеня доктора економічних наук та звання професора – інформує osvita.ua.

«Ми розуміємо, що ваша адміністрація, пане Президенте, неспроможна довести світові, що проФФесор Янукович дійсно є крадієм бюджету. Та є й простіші речі, якими зазначена персона соромить нашу країну. Тут Ви можете легко навести лад простою вказівкою Вашому уряду. Всім очевидно, що він – просто неосвічена людина», – йдеться у тексті петиції, автором якої є Євген Гаєв.

Автор петиції також зазначає, що на підставі начебто дисертації, ВАК у 2000 р. присвоїв Януковичу ступінь доктора економічних наук та вчене звання професора.

«Пане Президенте, що мають думати про Україну наші європейські партнери, якщо у нас проФФесор Янукович все ще вважається за науковця?

Пропозиції позбавити Януковича докторського ступеню та звання професора лунають з 2004 р. У вересні 2015 р. 15 науковців із ступенями доктора і кандидата наук, професори і академіки звернулися до Уряду і до МОН із Заявою про відповідне скасування», – зазначається у петиції.

Автор звернення додає, що Уряд не здатний вирішити поставлену проблему.

«Вони відповіли, що доручають це саме тій Установі, котра є винною, а саме – Вченій раді Інституту економіко-правових досліджень НАН України (м. Донецьк). Минув рік – жодних змін, жодної інформації.

Також були звернення до МОН – знов мовчать. Навряд чи і новостворене НАЗЯВО буде здатне на рішучі кроки у справі позбавлення наукових ступенів за наукові фальсифікації, бо до його складу увійшли особи з репутацією плагіаторів і корупціонерів», – додає автор петиції.

«Науковці та всі ті, хто відчуває біль та сором за нашу країну, звертаються до Вас із вимогою позбавити означеного проФФесора ступеня доктора економічних наук та звання професора за невідповідність його «дисертації» необхідним критеріям», – наголошує автор.

Петиція також містить вимогу покарати експертів і організації, які винні у загальнодержавній містифікації, нібито Янукович є науковцем, а саме: академіка НАНУ Пірожкова С.І., проф. Амітана В.Н., акад. УААН Борщевського П.П.; Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАНУ (м. Одеса), Інститут економіко-правових досліджень НАНУ.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.