Рівень Бога вже не казка


Spread the love

Мабуть, дарвіністська теорія про походження людини скоро завалиться остаточно.

Вчені глибше заглянули всередину молекули ДНК і розгледіли там закодовану інформацію, присутність якої робить нас схожими на якусь подобу біокомп’ютера зі складними генетичними Програмами.

Простіше кажучи, практично доведено, що можливості людини безмежні і рівень Бога вже не казка.

Загадковий текст в молекулах ДНК намагаються розшифрувати фахівці з Інституту квантової генетики. Їх відкриття все більше переконують, що спочатку було Слово, а всі ми – породження вакуумного супермозку!

Зовсім недавно вчені прийшли до несподіваного відкриття: молекула ДНК складається не тільки з генів, що відповідають за форму особи. вуха, колір очей і т.д., але здебільшого з закодованих текстів.

Причому, ці тексти займають 95-99 відсотків від всього вмісту хромосом! І тільки 1-5 відсотків зайнято горезвісними генами, які синтезують білки.

Основна частина інформації, що міститься в хромосомах, залишається нам поки невідомою.

На думку вчених ДНК – це такий же текст, як текст книги. Але він має здатність бути читабельним не тільки буква за буквою, і рядок за рядком, а й з будь-яку літеру, тому що там немає перерви між словами.
Читаючи цей текст з кожною наступною літери, отримують все нові і нові тексти.

Можна читати і в зворотний бік, якщо ряд плоский. А якщо ланцюжок тексту розгорнута в тривимірному просторі, як в кубику, то текст читаємо у всіх напрямках.
Текст нестационарен. Він постійно рухається, змінюється, тому що наші хромосоми дихають, колишуться, породжуючи величезну кількість текстів.

Робота з лінгвістами та математиками МГУ показала, що структура людської мови, книжкового тексту і структура послідовності ДНК математично близькі, тобто це дійсно тексти на невідомих поки нам мовами.

Клітини розмовляють між собою, як ми з вами – генетичний апарат має безкінечності безліччю мов. Людина є самочітаемая текстова структура.
Наші хромосоми реалізують програму будівництва організму з яйцеклітини через біологічні поля – фотонні і акустичні.

Усередині яйцеклітини створюється електромагнітний образ майбутнього організму, записується його соціопрограмма, якщо хочете – доля.
Це ще одна невивчена особливість генетичного апарату, яка реалізується, зокрема, за допомогою однієї з різновидів біополя – лазерних полів, здатних не тільки випромінювати світло, але і звук.

Таким чином, генетичний апарат виявляє свої потенції через голографічну пам’ять.

Залежно від того, яким світлом освітлені голограми, а їх безліч, тому що на одній голограмі можна записати безліч голограм, виходить те чи інше зображення.

Причому прочитати його можна тільки тим же кольором, яким воно написано.

А наші хромосоми випромінюють широкий спектр, починаючи від ультрафіолетового і закінчуючи інфрачервоним, і тому можуть читати один у одного множинні голограми.

В результаті виникає світловий і акустичний образ майбутнього нового організму, а в прогресії – всі наступні покоління.
Програма, яка записана на ДНК, не могла виникнути в результаті дарвіністської еволюції.

Щоб записати таку силу-силенну інформації, потрібен час, яке у багато разів перевищує час існування Всесвіту.

Це все одно, що методом кидання цегли спробувати побудувати будинок.

Генетичну інформацію можна передати на відстань, молекула ДНК може існувати у вигляді поля.

Простий приклад перенесення генетичного матеріалу – проникання в наш організм вірусів.

 

facebook, з публікації Віталія Світлого

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.