Як Саакашвілі намагався підкорити Черкащину


Spread the love

Не зумівши навести лад на Одещині, двічі втікач, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі чомусь вирішив претендувати вже на всеукраїнську популярність. Для цього він обирає найбільш гострі проблеми у суспільстві, висвітлює їх, але не пропонує реальних механізмів вирішення. У своїй імпульсивній та непередбаченій манері спілкування Саакашвілі лише їх проголошує, не аналізуючи й не передбачаючи жодних кроків щодо подолання. Все, як завжди, коли є реальна перешкода – Міхо смокче краватку…

Нарешті і на Черкащині 18.01.2017 відбувся широко розрекламований візит М. Саакашвілі, хоча назвати це візитом насправді важко.

О 9.00 він мав зустрітися з людьми поблизу дуба Залізняка в урочищі «Холодний Яр», проте з’явився лише о 12.00. Пунктуальність взагалі для Саакашвілі риса не притаманна, тож люди змушені були чекати на морозі близько трьох годин, а серед них були й діти.

Міхеїл не витрачав часу на спілкування з аудиторією – воно було коротким. Гість відбувся примітивними відмовками, але із задоволенням позував для світлин, адже спланована фотосесія задля показової «популярності» це чи не найважливіший елемент його піар-компанії.

Далі – гірше! На 13.00 було анонсовано візит М. Cаакашвілі до села Рацево Чигиринського району. Тільки селяни марно чекали на зустріч, Міхо, з невідомих причин, взагалі не приїхав…

До слова сказати, рацевчани теж добряче потупцювали на морозі і також з малечею…

Ось така вона, повага до простого українського люду від знаного популіста.

Варто нагадати, що відвідини черкаського регіону переносилися Саакашвілі вже двічі, а запланований візит до міста Сміла у кінці 2016 року і зовсім не відбувся.

Та й взагалі, хоч яскраві, але свідомо пусті обіцянки цього політика-шоумена та його зневажливе відношення до громади колись таки зіграють із ним злий жарт!

Не здобувши поваги на своїй батьківщині, годі вважати, що її можна легко здобути у іншій країні.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.