Село Кобринове, що знаходиться в Тальнівській громаді, стало справжнім відкриттям для краєзнавців, особливо для учасників спільноти «Україна Інкогніта», які вважають його справжнім скарбом культурної спадщини нашої країни.
Можливо, не всі чули про це село, а ще менше хто мав можливість побувати тут. Але насправді Кобринове приховує в собі чимало цікавих історичних об’єктів, які варто побачити. Наприклад, місцева церква, яка була збудована в середині 1850-х років як костел, зберегла частину своєї старовинної архітектури. Однак в радянські часи вона зазнала значних змін, її переробили в млин, а нині церква перебуває в приватній власності. Незважаючи на це, її велична споруда все ще вражає своєю атмосферою, нагадуючи про минулі часи.
Окрім церкви, у селі є ще кілька захоплюючих об’єктів, які варто побачити. Наприклад, покинутий водяний млин, що вже давно не виконує свою функцію, але все одно є частиною історії села. Також є старовинна комора, яку на початку ХХ століття переобладнали на столярну майстерню. Відмінно збережена архітектура цієї будівлі нагадує про промислову історію регіону.
Ще однією цікавинкою є розгромлений цегляний завод, який колись був важливою частиною економіки села. Його печі, які виглядають майже як фортифікаційні споруди, сьогодні перебувають у жалюгідному стані, але все одно привертають увагу любителів старовини та архітектури.
Особливість Кобринового також й в природних пейзажах – чудові краєвиди на навколишні поля та ліси, що оточують село, додають ще більше шарму цьому місцю. Тут можна відчути справжній дух українського села, його історію та традиції.
Але, незважаючи на величну красу та культурну значущість, Кобринове залишається маловідомим серед туристів. Тут ніколи не було великого потоку відвідувачів, і місцеві дуже зрідка мають можливість поділитися його історією з гостями. Можливо, в майбутньому це село, завдяки своїм архітектурним пам’яткам та природній красі, таки стане справжнім туристичним магнітом, відкриваючи перед мандрівниками, безумовно, перлину української спадщини.