Страшилки про Туреччину …


Spread the love
У той час, коли в мережі розгорається флешмоб “Я вилітаю першим рейсом до Туреччини, і все вам розповім», тут (в Туреччині) вже відпочиває багато наших співвітчизників (включаючи конкретних РЕАЛЬНИХ людей і турагентів).
Вони прилетіли на мінус першому, мінус другому і навіть на мінус третьому рейсах. Турецькі готелі приймають наших громадян ще з середини червня!

?ОСНОВНІ СТРАШИЛКИ?

1️⃣В аеропортах Туреччини роблять всім тестування, а інфікованих повертають назад в Украіну?

Насправді, після прильоту робиться вибірковий температурний скринінг у пасажирів (в середньому, кожного десятого ), і якщо тільки температура вище 38,6 градусів, тоді пасажир дійсно проходить ПЛР тест. Якщо тест показав наявність коронавирусу, пасажира відправляють не в Україну, а на лікування в кращі турецькі госпіталі за рахунок турецького уряду.

2️⃣В турецькому готелі легко заразитися і потрапити до лікарні?

Насправді, заразитися в Україні в десятки і сотні разів простіше. Температурний скринінг в Туреччині проводиться при в’їзді в готель і при кожному відвідуванні готельних ресторанів. Відвідування закритих приміщень відбувається в масках, які є на кожному кроці. Кількість гостей готелю в цьому сезоні обмежена через необхідність уникати скупченості.

3️⃣На пляжах зобов’язують носити маски?

Насправді, маски потрібно надягати тільки при вході в закриті приміщення. На відкритій території готелю маски обов’язкові лише для персоналу.

4️⃣В Туреччини скасували all inclusive?

Насправді система харчування «Все включено» збереглася. Тільки їжу в тарілки кладуть кухарі. Гості вказують, чого саме покласти і в якій кількості.

5️⃣В готелях зачинені СПА, сауни, хамами і тренажерні зали?

Насправді, все працює! Тільки працює за попереднім записом, щоб обмежити число відвідувачів, які користуються однаковими послугами.

6️⃣В готелях не працюють мініклуби?

Знову ж таки, все працює, але з дотриманням соціальної дистанції і підвищеними заходами безпеки.

7️⃣Якщо я захворію – мене заберуть до лікарні і виставлять непідйомний рахунок за лікування?

Насправді, при захворюванні на covid, туриста дійсно направлять до лікарні. Фахові лікарі визначать, чи він потребує лікування, чи його краще відправити на ізоляцію (якщо легкий перебіг хвороби). До речі, ізоляція проводиться в тому ж готелі, ще й в окремому бунгало. Через 7 днів буде зроблено повторний тест. У випадку, якщо тест знову позитивний, курортну ізоляцію буде продовжено ще на 7 днів! Все це робиться за рахунок уряду Туреччини, платити нічого не потрібно!

❗️❗️❗️Ну і для тих, кому страшно їхати в Туреччину, але не страшно в Затоку, Бердянськ, Залізний порт або Кирилівку:

Для початку, просто уявіть собі, чи будуть дотримуватися вищевикладених запобіжних заходів в готелях цих курортів.
Чи буде персонал носити захисні маски, і якщо буде, то як саме – дійсно перекриваючи порожнину носа і рота або формально, коли маски безладно бовтатимуться мало не на шиї?

А ще, чи будуть всі туристи дисципліновано одягати маски в закритих приміщеннях?

Чи будуть взагалі надаватися туристам одноразові маски та інші засоби дезінфекції в необмеженій кількості?

Звичайно, якщо у вас є зайві гроші, то можна трохи додати і дійсно спробувати розглянути відпочинок в Затоці, Бердянську або в Залізному порту?

? А якщо зайвих грошей немає, і вже набридло сидіти на цьому клятому карантині – швидше телефонуйте своєму турагентові та збирайте валізи!

Не чекайте «перших відгуків»! Коли “прилетять” перші відгуки, ціни на відпочинок в Туреччині підскочать в рази?❗️

І нарешті, якщо друга хвиля коронавірусу неминуча, то краще зустріти її у всеозброєнні! Морські купання, чисте повітря, різноманітна здорова їжа природно зміцнить і підніме ваш імунітет ( членів вашої родини також ) на недосяжну для любих хвороб висоту !

В решті-решт, будь-якім вірусам нічого не залишиться, як тільки нервово тремтіти в сторонці…

Всім подорожей і здоров’я, друзі! ?

Юрій Авдєєв IT-TOUR, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.