В квартирі61 по вул. 30 років Перемоги, 22/1, м. Черкаси,де мешкає сім’я Олійника Р.М.,централізоване опалення повністю відключено (!) із 15.09.2008року!
Відключення проведено на підставі дозволу “міжвідомчої комісії з питань відключення від мереж ЦО (централізованого опалення) та ГВП ( гарячого водопостачання) Черкаської міської ради” що підтверджено документами у справі № 711/7452/16-ц (т.1. а.с. 58, 59, 60, 61, 63, 120, 121, 216), а також рішенням Соснівського районного суду від 20 березня 2009 року №2-844/2009р (т.1. а.с. 72).
Не дивлячись на надані документи про повну відсутність комунальної послуги із централізованого опалення, судом першої інстанції Соснівського районного суду міста Черкаси від 10.11.2016 року ( суддя Марцишевська О.М.) було свідомо прийнято неправосудне рішення(№ 711/7452/16-ц), яке ганебно залишив без змін суд апеляційної інстанції Черкаської області 16 березня 2017 року(№ 22-ц/793/650/17).
Відповідно до норм ст. 30 ЗУ про ” ЖКП” вимагає: “оплата за надання послуг повинна відповідати наявності, кількості та якості наданих послуг“. Але ж, факту наявності і кількості – послуг немає, адже позивач їх не надав, та й не міг надати!
До речі, також і судді від КПТМ, в підтвердження своїх же позовних вимог, не витребували їх ні самостійно, ні по клопотанню, так званого, відповідача (т.1. а.с. 82).
Отже, судами було грубо порушено норми ст. 27, 133, 137, 168 ЦПК.
Зауважте! Одразу ЧОТИРИ судді не дуже напружуючи свою сіру мозкову речовину, вирішили стягнути « із сім’ї Олійника Р.М. -НЕНАЛЕЖНих відповідачіів кв.61-Ніколаєвої Надії Олексіївни та Олійника Ростислава Миколайовича (мабуть тому, що послугами « Черкаситеплокомуненерго вони нагло посміли не користуватися із 2008року!)вигадану КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» за, начебто спожиту теплоенергію, заборгованість в сумі 17 899,18 грн. а також судовий збір за суди першої та другої інстанції, майже 3 000 грн. !
Таким чином, ця, з дозволу сказати, Феміда (черкаського розливу!) радо висмоктує кров пенсіонерів, виносячи заздалегідь неправосудні рішення, тим самим узаконюючи обрахування споживачів і покриваючи шахрайство «Черкаситеплокомуненерго» по відношенню до найнезабезпеченої та малозахищеної верстви населення України!
До того ж, ці «упирі-лиходії» в мантіях неправомірно вимагають судовий збір, хоча ст.. 22 ЗУ « Про захист прав споживачів » його зовсім не передбачено! «Неналежних відповідачів» черкаські суди протизаконно визнають «споживачами» тільки для того, щоб стягувати з них кошти за ненадані послуги! а коли йде мова про право не сплачувати судовий збір, то судді повертають «дишло Закону» на протилежне, мовляв – ви ж не визнаєте себе споживачами!
ВІДВІД СУДДЯМ
Представники захисту – Александрук В.А., Олійник Р.М. – три рази давали відвід суддям в Апеляціцйній інстанції (16.03.2017р.), мотивуючи недовірою та повною некомпетентністю складу суду в економічних питаннях, але, як ми бачимо на цьому відеозаписі – все марно!
Тож, є безсумнівні підстави вважати, що саме ці судді – замовні та упереджені!
По-перше, це повний грабіж, коли пенсіонер, що вимушений бути Відповідачем, при своїй мізерній пенсії в 1118 грн., сплачує судовий збір у розмірі 1500 (!)грн. для того, щоб ці ненажери в мантіях їз Апеляційної інстанції розібралися із неправосудним рішенням судді Марцишевської.
По-друге, всі побачили «кришування» Апеляційним судом Черкаської області рішення Соснівського райсуду м. Черкаси.
Тобто на стягнуті за судовий збір останні пенсійні копійки вкотре пограбованого Відповідача трійка суддів Апеляційного суду – ФетісоваТ.Л., Вініченко Б.Б., Новіков О.М. – знов нахабно грабує, ігноруючи всі факти, що підтверджують неправосудність рішення, тим самим узаконюючи грабіж!
Громадо! Це – гидко!!! Ганьба такому суддівству і таким суддям!!!
Cуддям, які економічно і технічно безграмотні, які не розуміютьсяна питаннях ціно–і-тарифоутворення, на питаннях законності від’єднання від систем централізованого опалення! Нарешті, суддям, які свідомо, а значить –злочинно, не бажають дотримуватисьнорм матеріального права та процесуальних норм!
Таких суддів необхідно виганяти брудною мітлоюз суддівського корпусу.
Тариф – це планові нарахування, а не фактичні витрати підприємства на надання послуги (відповідно стандарту бух обліку 16» Витрати»).
Тому стягувати із споживачів планові тарифні нарахування, називаючи ці суми боргом – протизаконно!
Боргом можна називати тільки фактичний розмір наданої послуги, не оплаченої споживачем!!!
Фактичні витрати повинен доказувати надавач послуги, але судді, змовляючись із комунальниками, зумисно відкривають провадження, не вимагаючи підтвердження -доказів фактичних сум боргів споживача!
Судді беруть за основу будь-який « Розрахунок …» за плановими нарахуваннями по тарифам і не звіряють жодної цифри, а будь-які докази чи заперечення споживачів повністю ігнорують.
Також судді нахабно підтримують нарахування інфляційних збитків, навіть злощасні три відсотки річних для комунальників (і це при відсутності договірних відносин із ними, та при тому, що споживачам не повинна інфліруватися ні пенсія, ні заробітня платня!)
Адже інфляція не є провиною споживача! Це загальна проблема Держави Україна!
Крім того, такі нарахування не передбачені Законом України « ПРО ЖКП».
Але українські судді ніколи й не були в шкурі пересічного споживача з мінімальною пенсією або мізерним окладом!
Тому вони і не усвідомлюють, що при прийнятті рішень їх поведінка і діяльність на роботі повинна відповідати принципуєдності, справедливості та законності! А правильне застосування норм матеріального та процесуального права -це їх обов`язок!
Тому вони не тільки не читають, але й не досліджують в суді подані “неналежними відповідачами” документи, ба навіть нагло і цинічно відмовляються прослуховувати в судових засіданнях надані ними диски звукозапису або інші докази.
Об’єкт постановлення завідомо неправосудного рішення повністю відображає її сутність.
Обов’язкова ознака об’єкта складу злочину, передбаченого ст. 375 КК України предмет злочину – акт судової влади, який містить в собі підтвердження наявності або відсутності правовідносин, спрямований на охорону та захист прав, свобод і законних інтересів суб’єктів права і який має наслідком виникнення, зміну або припинення процесуальних та матеріальних правовідносин.
Предметом злочину, передбаченого ст. 375 КК України можуть бути лише ті з них, які вирішують по-суті, питання, у зв’язку з якими і виникла судова справа. Постановлення суддями завідомо неправосудного рішення є спеціальним видом перевищення влади або службових повноважень.
Злочинні діяння суддів визначаються як посадові (службові) злочини; криміналізовано значно ширшеє коло неправосудних діянь судді; окремо виділено такі ознаки складу злочину як мета, спосіб та наслідки неправосудного рішення.
1. В даному випадку мета суддівської трійки – постановити неправосудний акт!
Ще в засіданні “трійка” усвідомлювала, що постановлене нею рішення буде неправосудним.
Коли захисники стали вимагати докази фактично наданої послуги, то головуюча “трійки” Фетісова спочатку відклала вирішення клопотання, а потім про нього взагалі “забула”!
Слідчим та дізнавачам треба з`ясувати у цих суддів: яку саме мету (мотив) вони переслідували, приймаючи неправосудні рішення?
Свідченням завідомості (прямого умислу) суддів є порушення вимог процесуального та матеріального закону в ході судового розгляду, які полягають в неусуненні перешкод (не витребуванні доказів надання послуги), у створенні умов для постановлення завідомо неправосудного акту (не прийманні ухвали по клопотанням сторони захисту, не задовільнені трьох обґрунтованих заяв про відвід).
Тобто, судді готувалися до злочину, адже суб’єкт (суддівська трійка) повністю усвідомлювала незаконність своїх дій; необґрунтованість (неправосудність) прийнятого без жодного доказу факту і розміру наданої послуги рішення по справі.
Судді-лиходії вирішили стягнути з пенсіонерів неіснуючу заборгованість, тобто забрати в них життя, адже надлишків, як відомо, у простих людей праці немає…
Умисна форма вини є обов’язковою ознакою складу злочину, передбаченого ст. 375 КК України..
У законодавчій конструкції складу злочину, передбаченого ст. 375 КК України поняття “завідомо” кореспондується зі словом “неправосудне” і визначає інтелектуальний момент умислу щодо акту, який постановляє суддя, тобто вказує, що суб’єкт, а саме судді, не помиляється, а усвідомлює незаконність та необґрунтованість (неправосудність) прийнятого рішення по справі!
2. Єдиним способом неправосудності є неправильне застосування суддею норм матеріального або (і) процесуального права, про що детально викладено в Апеляційній, а тепер – Касаційній скарзі.
Результатом неправосудності стала невідповідністьсудового акту (рішень, ухвал) не лише фактичними обставинам справи, але й існуючим в суспільстві уявленням про справедливість і законність.
Неправильна, викривлена ( брехлива ) оцінка фактичних обставин справи призвела до несправедливого, незаконного рішення.
Крім того, суддівський правовий нігілізм проявився у невиконанні суддями законів, нехтуванні ними інших нормативно-правових актів, недотриманні установленого цивільним процесуальним законодавством порядку здійснення судочинства при розгляді цивільної справи.
Як видно з відео, судді проігнорували суб’єктивні законні права споживача комунальної послуги з централізованого опалення ( наприклад, ЗУ « Про ЖКП» – право на перерахунок в разі надання неповного обсягу послуги, або ненадання взагалі по закінченню опалювального періоду, право вимагати інформацію про кількість наданої послуги, відповідності її закладеному в тарифі розміру і Постанові КМУ 656)
Зауважте, дві надані захисниками Заяви про витребування доказів суддями було повністю проігноровано, тим самим була проявлена неповага до “неналежного споживача” – відповідача, якого ці закони стосуються в першу чергу.
Причина – не тільки умисел, а і повна професійна некомпетентність в питаннях тарифоутворення, економіки загалом та в питаннях бухобліку господарської діяльності комунальних підприємств.
Крім того, в життєвих питаннях ( все ж таки, судді так само сплачують за комунальні послуги, але не замислюються над цим…, адже їх винагорода настільки захмарна порівняно із пенсійним забезпеченням пересічного громадянина!)
Повне нехтування ЦПК – це злочин, а не службова недбалість з надією на те , що споживач не має юридичних знань!
3. Наслідки подібних неправосудних рішень: суспільна небезпечність злочину, адже існує загроза життю і здоров’ю споживачів; агресивні прояви у суспільстві проти самопроізволу та нахабству суддів), а конкретно:
3.1 вкрасти пенсію через судові рішення – економічно вбити так званого споживача і, як результат, економія Пенсійного фонду.
3.2 забезпечити економічно необгрунтовану виручку Позивачу для того , щоб потім Держава стягнула із Позивача суму в потрійному розмірі згідно ЗУ « Про ціни і ціноутворення».
Суддівська Некомпетентність
Некомпетентність передбачає відсутність у суддів необхідних знань для правильного вирішення юридичного конфлікту.
Судді з цього відео вочевидь не знайомі з прийнятими рішеннями по подібних справах Соснівського районного суду міста Черкаси.
В Апеляційному суді Черкаської області (існуючого вітчизняного законодавства – цінового, житлово-комунального, про захист прав споживачів) не розуміють, що питання справедливості правосуддя мають місце і у міжнародно-правових нормативних актах!
Вони так само повинні дотримуватися Загальної декларації прав людини (1948 р.), Європейської конвенції з прав людини (1950 р.), Міжнародного пакту про громадянські і політичні права (1966 р.) .
Право на справедливий судовий розгляд, будучи природним правом громадянина, обумовлює обов’язок судді “вершити справедливий суд”, тобто дотримуватись вимог міжнародних та національних правових актів щодо справедливого судового розглядунезалежно від різновиду і суті правового конфлікту, статусу його учасників, характеру порушеного чи оспорюваного права тощо.
Саме тому, при постановленні судом завідомо неправосудного рішення, крім правосуддя, шкодизазнає право на Справедливий Суд, що дає підстави для визнанняйого додатковим обов’язковим об’єктом злочину, передбаченого ст. 375 Кримінального кодексу України.
Шановно громадо!
Якщо ви також вважаєте за необхідне відкрити показові кримінальні провадження проти цих чотирьох суддів-лиходіїв м. Черкаси за прізвищами: Марцишевська О.М., ФетісоваТ.Л., Вініченко Б.Б. і Новіков О.М. та згідні поставити свої підписи на зверненні до Верховного суду України – звертайтеся до Центру боротьби з порушенням прав громадян ГО “ОСВІКОМ”.