Переможниця челенджу «Today I will»


Spread the love
Тренерка з вокалу Яна Пасічна (Журенкова)– єдина із Полтави, хто переміг в челенджі «Today I will». Вона й отримала головний його приз – запис пісні та запрошення на зйомку музичного кліпу із відомими українськими телеведучими – Лесею Нікітюк та Олександром Педаном

Яна випадково прочитала про умови українського челенджу під назвою «Today I will». А саме – вперше зробити щось, про що давно мрієш, викласти фото в інтернет та поставити під ним відповідні хештеги. Більш за все співачку та тренерку з вокалу зацікавила можливість поспівати із телезірками.

Яна Пасічна, співачка, переможниця «Today I will» челенджу:

– Якраз це був момент, коли ми з друзями були на відпочинку та стрибали зі скелі на тарзанці, а потім ще й політали з парашутами. Тоді я поставила під кількома фотографіями ці хештеги.

Переможців з усієї країни було десять. Обирала їх особисто телеведуча Леся Нікітюк, відома глядачам за тревел-шоу «Орел і решка» та «Ле маршрутка».

Яна Пасічна:

– З переможців я була єдиною, хто вміє співати та має відношення до вокалу в принципі. Тому мені це було дуже цікаво. Але все одно записали всіх і я допомагала записувати учасників. Приспіви ми співали разом.

Пісню «Дівчата-хмарочоси» написала Нікітюк. На неї одразу й відзняли кліп за участю шоумена Олександра Педана. На зйомки, які тривали 12 годин, також запросили Яну Пасічну. Пісня та кліп викривають тему булінгу.

Яна Пасічна:

– Основна думка – не ображайте інших за те, що вони, можливо, не такі, як Ви, або відрізняються від тих параметрів, які Ви вважаєте ідеальними.

Кліп невдовзі з’явиться на екранах. Сама полтавка після зйомок сповнена нових ідей
До слова, цієї осені вокалістка написала пісню, яка стала гімном полтавського форуму успішних жінок «Створена надихати».

Лариса ШИЛО, телеканал «Центральний»

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.