Труна для влади Черкас


Spread the love

Труна для влади Черкас

або

Тарифний геноцид

На противагу деяким заангажованим черкаським ЗМІ, що на догоду можновладцям поспіхом затаврували цю акцію терміном “вакханалія”, а активістів, сміливо відстоюючих права громадян на цивілізоване життя, – “одіозними”; прес-центр Територіальної громади міста Черкаси пропонує неупереджено задокументований фото та відео звіт… 

З самого ранку, незважаючи на можливість зливи, під міськвиконкомом стали збиратися люди, яким набридло очікування обіцяного владою «покращення»…

В цілому на площі біля Черкаської міської ради а потім, під час зливи, і в її приміщеннях, побував загал протестувальників, якій налічував до півтисячі людей!

«Якби не дощ, то нас було б, як мінімум, дві-три тисячі осіб», – говорить голова Територіальної громади міста Черкаси Ростислав Бублієнко, – адже цього разу акція об`єднала в собі і такі важливі соціальні питання, як низькій рівень заробітної платні, оформлення подачок від держави у вигляді субсидування неплатоспроможного населення як такого, що  категорично не відповідає рівню життя пересічного громадянина пенсійного віку, а також, вкрай наболілі питання щодо виживання на Черкащині підприємців.”

Виступив на цьому мітингу і Голова Асамблеї громадських організацій Леонід Запорожець, який окремо наголосив на тому, що підприємці малого та середнього бізнесу вже доведені до відчаю, адже вони на сьогоднішній день залишилися без ліцензій і без робочих місць!

Треба констатувати, що Територіальна громада міста Черкас таки зуміла об`єднати профспілку приватних підприємців та представників середнього і малого бізнесу в єдиний «бойовий кулак» разом з простими громадянами, які прийшли продемонструвати своє відношення щодо безпрецедентного підвищення владою тарифів на комунальні платежі!

Дійсно порадувало, що черкаські підприємці нарешті виступили захисниками інтересів міста та почали вимагати від місцевої влади своєчасного позитивного вирішення також і соціальних проблем пересічної громади.

Плакати, з якими доведені до відчаю люди вийшли на площу перед черкаським міськвиконкомом, несли наступні гасла: “Тарифному геноциду — ні!”, “Влада-це ми!”, “Вимагаємо звільнення корупціонерів : Давиденка, Гури, Савенка”, “Злодіям-тюрми!”, «Олігархи знищують малий бізнес!», Вимагаємо справедливу ціну на світло, газ і воду!»,  і т.ін.

Нарешті, на тілі самої труни, що була піднята протестувальниками на сходи міськради для загального огляду, були такі символічні написи: “Народна влада», «Підприємницька діяльність”, “Післяреволюційні сподівання” та “Черкаське правосуддя” тощо…

Отже, незважаючи на складні погодні умови, мітинг проти підвищення тарифів та бездіяльності влади відбувся! ба навіть пройшов у дуже активній формі, а саме з вторгненням до владних кабінетів та вимогою від сьогоднішніх можновладців поважного відношення до громадського волевиявлення. /Див. фото і відео/.

Мітингувальники навіть спромоглися занести до міськвиконкому красиво оздоблену труну, що, зі слів екс-голови міської ТВК Володимира Матюші, символізувало смерть нинішньої корумпованої влади! Це урочисте занесення супроводжувалося похоронним маршем у виконанні трубача-професіонала. /Див. фото і відео/.

Мабуть, чиновники таки зрозуміли, що символічна труна – це не жарт, а реальне попередження відносно перпективи їх майбуття у цій установі і, нарешті, “слуги народу” почали разом із громадою шукати компромісних рішень! Представників мітингу “Тарифний геноцід – 3” було  запрошено до мерського кабінету для обговорення наболілих соціальних питань.

В результаті перемовин мер Анатолій Бондаренко висловився за повну підтримку  Постанови Ради Територіальної громади міста Черкаси стосовно грабіжницької тарифної політики і створення незалежної комісії по виявленню зловживань посадовими особами підпорядкованого йому закладу та переформатуванню виконкому міської ради.

Також домовлено, що на підставі Постанови буде підготовлено Звернення до Кабінету Міністрів України.

Отже, черкаська громадськість вже втретє вийшла до обраної нею влади і сподівається, що нарешті буде покладено край нелюдському підвищенню тарифів, варварському знищенню малого та середнього бізнесу і бездіяльності нинішнього виконавчого комітету!

Громадянське суспільство починає усвідомлювати потребу  повного контролю і підзвітності чиновництва! Але, тільки силами активу Територіальної громади Черкас не можна вирішити проблеми 300-тисячного міста!

Тож, запрошуємо! Приєднуйтесь всі небайдужі до процессу становлення народовладдя!

Have any Question or Comment?

One comment on “Труна для влади Черкас

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.