“ВиЧЕрпно” щодо планів створення у Черкасах ДЮСШ імені Віктора Синебрюхова


Spread the love

У Черкасах хочуть створити дитячо-юнацьку спортивну школу різних видів бойових мистецтв

DSC02533

Сьогодні в Черкасах відбулася прес-конференція керівництва Черкаської обласної федерації різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова.

У рамках прес-конференції організатори заходу розповіли про можливості відкриття у Черкасах дитячої-юнацької спортивної школи різних видів бойових мистецтв та шляхи популяризації бойових мистецтв, а також анонсували спортивно-розважальні заходи, що будуть проведені в місті.

Президент федерації Аза Шульга розповіла, що створення такої школи в Черкасах є прекрасним проектом, а також хорошою можливістю поєднати види бойових мистецтв в одній школі, адже це буде зручно і дітям (вони не будуть їздити на заняття у різні місця), і їх тренерам.

За словами Ази Шульги, проект вже переданий до департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР, тож наразі команда чекає на результати його розгляду.

– Ми подали проект до департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради і зараз чекаємо висновків. Цей проект хочемо спочатку втілити на базі міста. Це, по правді, хороша ідея, оскільки така школа стане спільним об’єднанням різних видів бойових мистецтв, і я впевнена, що у ній зростатимуть майбутні чемпіони, — зазначила пані Аза.

Також, під час прес-конференції, було повідомлено про масовий спортивний захід за участю спортсменів федерації, що буде проведено найближчим часом на території ТРЦ «DEPOt Center» і метою якого є залучення більшої кількості дітей до активно-спортивного життя.

Під час заходу спікери неодноразово наголошували, що дуже важливою на сьогоднішній день є популяризація серед дітей та молоді здорового способу життя і залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.

“Сучасне покоління має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло — формування особистості. Тому ми наразі маємо колосальну можливість створювати максимально комфортні умови, де б діти та молодь могли бути зайняті за своїми інтересами у вільний час”, — зазначив Євгеній Глєбов, голова Громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій”.

До слова, під час сьогоднішньої прес-конференції Євгенія Глєбова, який активно підтримує Черкаську обласну федерацію різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова, було призначено членом наглядової ради цієї оргазації.

_DSC7969

Поки що, питання стосовно того, чи буде створена в місті така спортивна школа, не є остаточним, але автори цієї ідеї сподіваються, що приємні новини не змусять себе довго чекати.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.