Вид спорту, який подовжує життя на десять років


Spread the love

Вчені назвали вид спорту, який подовжує життя на десять років.

Наукове дослідження, яке тривало чверть століття і охопило 8,5 тис. осіб, дало інформацію про найбільш корисні для здоров’я види спорту.

Мрій правильно

Жити довго і щасливо – про це мріють мільйони людей. Але втілити в життя цю мрію вдається не всім. Особливо в другій частині побажання – «жити щасливо». адже поняття про це у всіх різні.

А ось як жити довго, вчені вже давно з’ясували. Головна умова – давати своєму тілу регулярні навантаження!

О, спорт! Ти – життя!

Ще стародавні греки знали, що фізичні вправи є найважливішим джерелом життєвої енергії. Вони допомагають зміцнити здоров’я і, як наслідок, суттєво збільшити свої шанси прожити довге життя.

Сучасні вчені підрахували, що спорт продовжує життя на 10 років. Джерелом знань слугувало опитування більше 8500 чоловік, а також уважний аналіз їх способу життя протягом останніх 25 років.

В результаті з’ясувалося, що найбільше шансів довго жити у тих, хто займається тенісом.

Він продовжує життя на 9,7 років. Трохи менше додаткових можливостей дарують заняття бадмінтоном (6,2), футболом (4,7), велоспортом (3,7), плаванням (3,4), бігом (3,2) і гімнастикою (3,1).

А ось найпопулярніший вид спортивного дозвілля – заняття в тренажерному залі – продовжують життя не набагато: тільки на півтора роки.

Більш того, дослідники з’ясували, що найкориснішими з точки зору довгожительства є ті види спорту, де людина постійно контактує з іншими людьми. Таким чином «групові» тренування показали більш високу ефективність перед індивідуальними.

З користю для серця

Примітно, що з думкою вчених згодні і кардіологи. Вони підтвердили ефективність занять бадмінтоном і тенісом для зміцнення серцевих м’язів.

– Будь-який спорт з використанням ракетки (теніс або бадмінтон) стоять на перших місцях по збільшенню тривалості життя і зниженню смертності від серцево-судинних захворювань, – підтвердила кардіолог Ірина Мурадян.

Жіночий журнал “Storinka”

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.