Політик, який з народом! Виступ Міхеіла Саакашвілі в Черкасах. Фото-відео звіт (повна версія)


Spread the love

Міхеіл Саакашвілі – європейський політик нової формації, який не боїться ходити, спілкуватися і перебувати серед звичайних людей. Ще у 2014 році він був головним другом і адвокатом України в Європі і Америці, виступав з чудовими промовами на захист нашої країни, роз’яснював всім іноземним політикам, що у нас не громадянська, а справжня війна з Путіним, що потрібні санкції проти Росії, а Україні потрібна іноземна допомога.
Він щиро вірив, що президент Порошенко по-справжньому хоче реальних змін в Україні, тож відгукнувся на запрошення прийняти участь у проведенні  реформ, але зіткнувся зі зрадою і подвійною грою як самого президента, якому Міхеіл був потрібен тільки задля піару, так і його команди! За лаштунками Порошенко домовлявся з олігархами, сепаратистами, бандитами з колишньої партії регіонів і навіть з Путіним (щодо свого бізнесу в РФ), тож реформатор-Саакашвілі йому став не потрібний, ба, навіть, небезпечний!
Порошенко поступово йде шляхом звичайної диктатури… Звісно, український народ йому цього не дозволить!
Про це свідчить, в тому числі, і зустріч з черкащанами, які, від мера Черкас до пересічного свідомого громадянина, підтримали Міхеіла Саакашвілі, Сергія Лещенко, Юрія Дерев`янко та інших молодих українських євродемократів! Слава Україні!

 

Мер міста Черкаси Анатолій Бондаренко

Виконується гімн України

Безпілотний летальний апарат веде фотозйомку зустрічі


Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.