Південна Корея оголосила війну харчовим відходам і поки перемагає. У 90-их країна потопала в смітниках і переробляла лише 2% харчових відходів, а зараз – 95!
З 2005 року заборонено викидати залишки їжі на сміттєві полігони, а рідини, вичавлені з харчових відходів, більше не зливають в океан.
Згідно із законом, громадяни зобов’язані викидати сміття тільки в пакети, що здатні біологічно руйнуватися! Статистична корейська родина в середньому платить за них 6 доларів.
Ці гроші покривають 60% витрат на переробку сміття в країні. В елітних районах квартири оснащені контейнерами з вагами і мешканці платять за сміття по вазі. Щоб менше платити доводиться спочатку вичавлювати з їжі рідину.
Зібране сміття переробляється в добрива і біопаливо.
Южная Корея объявила войну пищевым отходам и пока побеждает. В 90-ых страна утопала в свалках и перерабатывала лишь 2% пищевых отходов, а сейчас – 95! С 2005 года запрещено выбрасывать остатки еды на мусорные полигоны, а жидкости, выжатые из пищевых отходов, более не сливают в океан.
По закону, граждане обязаны выбрасывать мусор только в биоразлагаемых пакетах! Средняя корейская семья в среднем платит за них около 6 долларов. Эти деньги покрывают 60% расходов на переработку мусора в стране.
В элитных районах квартиры оснащены контейнерами с весами и жильцы платят за мусор по весу. Чтобы меньше платить приходится сначала выжимать из еды жидкость.
Собранный мусор перерабатывается в удобрения и биотопливо.