Залишайтеся з ними до кінця


Spread the love

Перед смертю у домашніх вихованців, як виявилося, теж бувають останні бажання, але знають про них лише ветеринари, які присипляють старих та хворих тварин

Якось користувач Twitter Джессі Дітріх запитав ветеринара, що є найскладнішим у його роботі?

Фахівець, не роздумуючи, відповів, що йому найважче бачити, як тварини перед приспанням шукають очима своїх господарів.

Справа в тому, що майже 90 відсотків людей не бажають перебувати в цей момент у кімнаті поряд зі своїм вихованцем. Господарі намагаються якнайшвидше вийти, щоб не бачити, як їхні улюбленці залишають цей світ.

Швидше за все, вони не розуміють, що саме в ці останні миті свого життя тварини реально гостро потребують їхньої підтримки, ласки та співчуття.

Співробітники ветеринарної клініки «Hillcrest»,  що у Південній Африці, взагалі розмістили на своїй сторінці у Facebook звернення до всіх людей, які мають домашніх вихованців. Ветеринари просять господарів бути поруч із тваринами до самого кінця.

«Те, що вони вмирають раніше за вас, неминуче! Будь ласка, не забувайте, що саме ви були центром їхнього життя. Можливо, вони були лише частиною вашого. Але ж вони – теж ваша сім’я !

Хоч би як важко ну було, не залишайте їх. Не дозволяйте їм вмирати в кімнаті поруч із якимсь незнайомцем і в місці, яке їм, напевно ж, не подобається.

Ветеринарам дуже боляче дивитися на їх відхід. На те, як бідні тварини у свої останні хвилини життя шукають і не можуть знайти очима господаря. Вони не розуміють, чому він їх залишив. Їм дуже потрібна була саме його присутність і підтримка.

Звичайно, ветеринари роблять все можливе, щоб тварини не були такі налякані. Але вони для них зовсім чужі люди. Так що, не будьте боягузом, який вважає, що це надто боляче для нього. Думайте про вихованців. Витримайте цей біль заради них. Залишайтеся з ними до кінця».

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.