Територіальна громада міста Черкаси : будемо здійснювати ВЛАДУ безпосередньо!


Spread the love

Заява голови ради територіальної громади міста Черкаси : будемо здійснювати ВЛАДУ безпосередньо!

 

ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА м. ЧЕРКАСИ

м. Черкаси, вул., Хрещатик, 195, оф. 707, тел.: (067) 780-94-69

______________________________________________________________________________________

Черкаському міському голові Бондаренко А.В.

першому заступнику Овчаренко С.А.

 

На лист 4252-01-18

Від 21.04.16 р.

Вих.№33 від 27.04.16

 

В другій частині Вашої відповіді, зроблено наголос на тому, хто саме здійснює владу в м. Черкаси.

Зверніть увагу! Згідно Конституції України, зокрема у статті 5, зазначено – здійснення влади безпосередньо або через органи місцевого самоврядування.

  Отже, в умовах, які склалися в нашому місті, територіальна громада Черкас бере на себе зобов’язання здійснювати владу безпосередньо!

Пояснюю: в зв’язку з тим, що на теперішній час депутати обрані від різних партій, навіть у яких відсутні програмні засади і ідеологія, що дуже негативно впливає на роботу по поліпшенню життя людей в місті, а також через те, що у більшості населення м. Черкаси відсутня прихильність до будь-яких партій, зважаючи на кількість тих, хто голосував на виборах, та від загальної кількості виборців, територіальна громада прийняла усвідомлене рішення взяти під повний контроль діяльність міської ради, безпосередньо її виконкому та голови.

Також вона в повному обсязі буде користуватися правом оцінювати доцільність перебування на посадах окремих чиновників! Особливо тих, хто бере участь у злочинних схемах при розподілу міського бюджету за нецільовим його використанням, маючи за мету своє особисте збагачення.

Хочу зазначити, що міський бюджет – це не “общак”, тож використовувати його потрібно виключно в інтересах громади міста, а першочерговим завданням черкаської міської ради повинно бути спрямування бюджетних коштів на виконання соціальних програм.

Проте, цього взагалі не відбувається! Черкаська мерія чомусь відокремлюється від справжніх нагальних потреб черкащан і замість  їх вирішення займається окозамилюванням!

Крім того, при перевірці і аналізу  порушень у виборчій кампанії 2015 року, ми маємо великі сумніви щодо правочинності виборчої кампанії і залишаємо за собою право не визнавати, як законно обраних, депутатів від Придніпровського р-ну м. Черкаси та міського голови зокрема!

Відповідно до ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування» рішення територіальної громади обов’язкове до виконання органами місцевого самоврядування.

 

Голова Ради територіальної громади м. Черкаси                                                                                                      Бублієнко Р.Б.

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.